Nie pozwól, aby trendy zawładnęły Twoim życiem

Bon Prix
Żyjemy w czasach, gdzie wartości naszego życia wyznaczają obecnie panujące trendy.
Gdzie odmienne zdanie traktowane jest jak hejt, a wszystko co fit, vege, no gluten i eko jest super.
Zatracamy się żyjąc pod dyktando tego, co dyktuje nam świat, celebryci i internet, a zapominamy o najważniejszych rzeczach, jakich bez wątpienia są rodzina, szczęście i przede wszystkim czyste sumienie.

Nie daj się porwać temu szaleństwu!

Świat oszalał i to widać na pierwszy rzut oka. Liczy się tylko kasa, markowe ubrania i bycie rozpoznawalnym,  a kolejne lajki pod zdjęciami w serwisach społecznościowych są wyznacznikiem popularności. To, co kiedyś wydawało nam się niedorzeczne, powoli staje się codziennością, nad którą coraz wiele osób nie potrafi zapanować.

Coraz mniej podziwiamy osoby, które coś potrafią, a coraz częściej zapatrujemy się na osoby, które
podbijają świat głupotami i marnotrawstwem.
Młodzi mężczyźni na większości fotografii prężą jedynie swoje ciała do kolejnych gadżetów, a matki żyjąc pod dyktando poradników wydawanych przez samozwańczych coach`ów rodzicielstwa, nie umieją się zająć własnymi dziećmi lecz podrzucają do babć, nie zapominając przecież o fotkach wyidealizowanego macierzyństwa.

Jaki cel jest tak żyć? Serio, tak wiele osób nadal chce oszukiwać samych siebie? Czy żyjąc pod linijkę trendów nie zapominamy o tym, co ważne? Czy nie tracimy cennego czasu na życie po swojemu, na zabawę, czas z dziećmi czy spontaniczne wycieczki?

Nie ulegaj trendom!

Już dawno przestałam brać udział w tym wyścigu szczurów. Żyję według własnych zasad mając czyste sumienie i czas na rzeczy, które są dla mnie priorytetowe. Z chęcią zasiadam do komputera, piszę bloga, ale nie tylko, bo przecież pracuję zawodowo tyle, że z własnego domu. Takie życie mi odpowiada, bo mogę zaplanować sobie czas tak, jak tego potrzebuję. Nie tracę czasu na dojazdy, pieniądze mądrze wydaję i cieszę się tym, co mam, a mam przecież tak wiele. Zawsze znajduję plusy, nawet w beznadziejnych sytuacjach i to sprawia, że czuję się szczęśliwa nie tylko jaka żona czy mama, ale przede wszystkim jako człowiek.

Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix
Bon Prix

Płaszcz- BonPrix
Czapka- Pepco
Spodnie- House
Sneakersy- BonPrixsocial media

Copyright © Zaraz-wracam.pl