Najlepszy babski weekend na świecie.

babski weekend
6 lat! Tyle czasu dojrzewałam do tego, aby zrobić coś całkowicie dla siebie. Przyznam szczerze, że strasznie ciężko było się do tego przemóc, ale nadmiar codziennych obowiązków, praca zawodowa i zmęczenie materiału sprawiło, że postanowiłam wyrwać się z domu sama.

To, że jestem mamą nie powinno wykluczać mojej kobiecości, a jednak po części tak się działo. Wszystkie podejmowane przeze mnie decyzje i kroki stawiały na pierwszym miejscu moje dzieci i męża, jednocześnie zapominając o sobie.
Miesiącami obiecywałam sobie, że zmienię podejście i zacznę stawiać na siebie, na swoje potrzeby i pragnienia, ale nie mogłam do tego dorosnąć mimo wsparcia rodziców i Męża.

Zmiana podejścia ma ogromne znaczenie

W końcu ten rok i sytuacje, które mnie spotkały sprawił, że zaczęłam bardziej myśleć o sobie. Zmieniłam nastawienie do samorozwoju, zainwestowałam w porządny sprzęt do pracy i coraz pewniej zaczęłam realizować swoje marzenia i pomysły. Wiele z nich jest na razie w fazie pracy, wiedzą o nich tylko najbliżsi, ale dla mnie to ogromny krok do tego, aby uwierzyć w siebie jako człowieka.

Podejście do życia zmieniło się także w kwestii relaksu i moich osobistych potrzeb. Zrobiłam krok w przód - pojechałam na babski weekend z moimi przyjaciółkami i dzięki nim nabrałam wiatru w żagle. Wieczorne spacery po Gdańsku, zabawa, kobiece rozmowy pełne wsparcia i ta chwila odpoczynku od codzienności pozwoliła mi przemyśleć moje obawy, które piętrzyły się w mojej głowie od dawna. Uwierzyłam w swoje możliwości jeszcze bardziej, jeszcze więcej nowych pomysłów wpadło do mojej głowy i pozwoliło zatęsknić za tym, co czasami mnie męczyło.

Plecak damski Pariso

płaszcz bonprix
Plecak damski Pariso
sukienka bonprix
Plecak damski Pariso
Więc nim stracisz masę czasu na myślenie o tym, o czym marzysz, to weź na plecy plecak, zbierz przyjaciółki i wyjedź choćby na jedną noc. Odprężysz się, porozmawiasz, napijesz wina i gwarantuję, że zmienisz podejście do wielu spraw, które nie dają Ci spokoju.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl