Zimowe szaleństwo.W końcu zawitał do nas śnieg. Czekaliśmy na to z niecierpliwością. Uwielbiamy rzucać się śnieżkami i jeździć na sankach lub po prostu spacerować.

Śnieżne zabawy

Mieszkamy w dość spokojnej okolicy i obok naszego domu możemy rozkoszować się bezpieczną drogą w sam raz na sankowe szaleństwo czy zwyczajne spacery, ale nie zamykamy się na spontaniczne wyjazdy.

Ciepła kurtka, nieprzemakalne okrycie i pędzimy odkrywać świat.
Tata dzielnie ciągnie sanki niczym koń wyścigowy lub goni maluchy, mama robi zdjęcia na pamiątkę wspaniałego czasu spędzonego razem, a Kuba i Agata kwiczący ze śmiechu słyszani są z daleka. Następnie następuje zmiana warty i znowu uśmiechy nie schodzą nam z twarzy.

Czy jest coś wspanialszego niż szczęśliwe dziecko? Czy potrzeba wydawać grube miliony i kupować drogie zabawki aby uszczęśliwić pociechę?

NIE!!! NIE!!! NIE!!!

Najszczęśliwsze chwile

Dla malucha najszczęśliwszym momentem w jego życiu jest czas spędzony z rodzicami. Swoboda, zabawa i trochę wariacji wprawia dzieciaki w doskonały humor.

Wystarczy czasem na chwile odpuścić wszelkie nakazy i zakazy. Wystarczy na moment stać się samemu dzieckiem. Powrót do beztroski jest dla nas dorosłych czymś rzadkim. Mamy zbyt dużo problemów, obowiązków, ale nie pozwalajmy na to, aby te zmartwienia przesłoniły nam najważniejsze rzeczy: Miłość, radość i szczęście.

Uśmiechajmy się dużo, bawmy się z dziećmi, wykorzystajmy ten czas na RODZINĘ. Czerpmy radość z drobiazgów, bo dzięki nim odczujemy pełnię szczęścia, a nasze dzieci zapamiętają cudowny czas spędzony z rodzicami.

Przepis na udaną zabawę w zimę:
  • Mama
  • Tata
  • Dziecko / Dzieci
  • Sanki

Biegajcie, przewracajcie się, róbcie aniołki na śniegu, spacerujcie- cieszcie się życiem.

A po wszystkim... zróbcie gorącą herbatę z miodem, cytryną lub sokiem malinowym i wypijcie ją w zaciszu Waszego domu.

Bez TV, telefonu, Facebooka, IG i innych świństw.

Zróbcie sobie detoks od świata online. Bądźcie slow, celebrujcie life. <3

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl