Najpiękniejsze książki na prezent dla najbliższych.


Sezon prezentowy trwa w najlepsze.

Za kilkanaście dni Boże Narodzenie.
Doskonale wiemy, że prezenty zawsze sprawiają mnóstwo radości najbliższym bez względu na to czy to dziecko czy dorosły.

Nie tylko drogie i bajeranckie gadżety wywołają radość. Czasami wymarzona książka rozgrzeje nasze serce do czerwoności, a oko zabłyśnie niepowtarzalnym blaskiem.

Książka prezentem na każdą okazję.

Rozumiem, że nie każdy jest molem książkowym, który każdą wolną chwilę spędza z nosem w książce, ale trzeba powiedzieć to głośno, że tak, jak muzyka i książki łagodzą obyczaje.

Rynek, wydawnictwa i przede wszystkim różne gatunki literackie dostępne w księgarniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych karmią nas wspaniałymi wydaniami znanych nam książek lub po prostu odkrywają przed nami zupełnie nowy wymiar piękna.

Dzisiaj pokażę Wam moje 3 propozycje na wspaniałe książki, które idealnie wpasują się jako prezent na każdą okazję.

Niezwykłe przyjaźnie. W świecie roślin i zwierząt- Emilia Dziubak

Główny bohater książki, Kot Homer nie ma przyjaciela. Postanawia zatem wyruszyć w podróż w jego poszukiwaniu. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Musi dobrze przemyśleć, co w przyjaźni jest dla niego najcenniejsze. Opiekowanie się sobą nawzajem, bezinteresowność, a może wierność? Czy spotykając na swojej drodze pary mrówek i mszyc, rybę podnawkę i rekina oraz wiele innych stworzeń uda mu się podjąć właściwą decyzję? Czy znajdzie bratnią duszę?
Pięknie wydana książka, wspaniałe ilustracje, które zachwycą nie tylko najmłodszych czytelników.
Niezwykłe przyjaźnie
Nasza księgarnia

Dalsze przygody Misia Uszatka- Czesław Janczarski
Któż z nas nie zna przygód pociesznego Misia Uszatka? Pamiętam te wspaniałe opowieści ze swojego dzieciństwa i do tej pory chętnie wracam do tych opowiadań ze swoimi dzieci. To ponadczasowa książka, która z pewnością powinna zasilić biblioteczkę w każdym domu. 
To przede wszystkim wspaniała lektura niezwykłych misiowych bajek. Między innymi poczytamy o miasteczku Dzień Dobry, w którym nosi się różowe okulary, o tym, dlaczego kukułka nie ma gniazda, czy o lwie, co chciał być myszką. Książka zabierze nas też w podróż z zaczarowanym kółkiem do Królestwa Śniegu, Ciepłych Krajów i nad Amazonkę.Miś Uszatek
książka dla dzieciSłodka Wegan Nerd. Moje roślinne desery- Alicja Rokicka

Idealna propozycja dla wszystkich łasuchów, którzy cenią sobie zdrowe składniki w posiłkach. 
Fascynująca, oszałamiająca smakami, kolorami i fakturami książka to prawdziwe odkrycie nie tylko dla wegan, lecz także dla wszystkich, którzy pragną żyć zdrowiej, nie chcą krzywdzić zwierząt, a w dodatku uwielbiają bezkarnie łasować. Drożdżówki z batatów? Bezglutenowy biszkopt czy różana chałka nie tylko zachwycą nas pięknym wyglądem, ale przede wszystkim zdrowymi produktami i fantastycznym smakiem.
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl