Radość prezentem dla Babci i Dziadka?

fotoksiążka

Jak już zdążyliście zauważyć, bardzo lubimy sprawiać radość innym członkom naszej rodziny.
Urodziny, imienimy czy rocznice uwieńczone są zawsze słodkim poczęstunkiem oraz ciekawym prezentem, np z personalizacją.

Tym razem na Dzień Babci i Dziadka postanowiliśmy podarować zbiór wspomnień. Wiecie, że najwięcej wspaniałych opowieści mają ukochani dziadkowie.

Babcia i dziadek to skarbnica niezwykle ciekawych opowieści oraz historii - zarówno tych urzekających, jak i mrożących krew w żyłach. Wszyscy (bez wyjątku) lubimy siadać przy nich i słuchać tych opowiadań, szczególnie w długie zimowe wieczory. Jednak, nasza pamięć bywa zawodna i wraz z wiekiem ulatuje też to, co dobrze byłoby gdyby w niej zostało. Babcia i dziadek mają mnóstwo wspomnień, ale coraz trudniej jest im zachować je w swojej pamięci.

Magiczne chwile można zatrzymać najlepiej na fotografii, ale aby była ona w wyjątkowej oprawie najlepiej stworzyć z niej wspaniałą pamiątkę, która zostanie z nami na długie lata, a podarowana ukochanym dziadkom sprawi mnóstwo radości i zapewne wzruszy.

Fotoksiążka od Printu towarzyszy nam w najwspanialszych momentach naszego życia. Od chrztu naszych dzieciaków po właśnie tak, jak teraz Dzień Babci i Dziadka.
Pięknie zachowane wspomnienia są gwarancją ciągłego powrotu do nich.

Printu fotoksiążka

prezent dla babci i dziadka

Samo przygotowanie książki trwa chwilę, ale rozpływanie się nad archiwalnymi zdjęciami zajmuje wieki. Dacie wiarę, że wklejając zdjęcia z dysku potrzebowałam ponad 2 godzin, aby przy okazji wrócić pamięcią do chwil, które tak naprawdę dopiero, co były. Narodziny Agaty, pierwsze zdjęcia Kuby sprawiły, że nie raz poleciała mi łza wzruszenia.

Szeroki wybór dedykowanych szablonów na każdą okazję zachwyci każdego, bez wyjątku, a my poczujemy radość z czyjegoś szczęścia.Oprócz fotoksiążki ze wspomnieniami, Kuba z Agatką przygotowali własnoręcznie pamiątkowe obrazki, a Kuba nawet samodzielnie kwiaty z papieru i słomki. Radość z wykonania prezentów była nieziemska, a i dla dziadków będzie pewnie wzruszającym momentem.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl