Osłodzić życie z Choccolissimo.


Lubię dawać ludziom powody do uśmiechu i radości. Chętnie gotuję ulubione potrawy dla mojej rodziny, wręczam ręcznie robione upominki bez okazji i robię niespodzianki. Tym razem postanowiłam osłodzić życie mojej rodzinie i udało mi się, a zrobiłam to razem z Chocolissimo.

Któż z nas nie lubi słodyczy? Mleczna czekolada, a może z dodatkami w postaci bakalii czy nadzienia? Każdy czasem lubi dla wzrostu endorfin zjeść kawałek czegoś słodkiego, przy okazji upaprać paluchy i na koniec je oblizać.

Radość
Uśmiech.
I ten wspaniały smak.

Idą Mikołajki więc postanowiłam już poczynić pewne kroki i zamówiłam na stronie Chocolissimo kilka pięknie zapakowanych upominków. Niestety moje chłopaki to niezłe łasuchy. W poszukiwaniu słodyczy udało im się odnaleźć schowaną przeze mnie paczkę i w zasadzie czekają mnie kolejne zakupy, bo po słodyczach nie ma śladu ;-)

Powiem szczerze, że nawet nie jestem na nich zła, bo ten smak i sam wygląd zachwycił nas totalnie. Nieziemskie dekoracje sprawiają, że żal ich jeść, a z drugiej strony ten wspaniały smak nie pozwala się przed tym pohamować.
Ręcznie wykonane pralinki w wielu kombinacjach smakowych znajdą na pewno rzeszę swoich fanów. My przepadliśmy bez reszty.


Jeśli nie wiecie czym obdarować ukochaną osobę, to Wam powiem. Czekolada jest idealnym prezentem na urodziny, imieniny czy po prostu bez okazji- z miłości, a wiele ciekawych wzorów i smaków znajdziecie na stronie Chocolissimo.

Jeśli tak, jak ja zgłodnieliście na sam widok tych pyszności, to pędźcie na zakupy, a tymczasem ja oddaję się odpoczynkowi. #przyjemnezpozytecznym #kawainka
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl