Idealne prezenty na Dzień Ojca.


Czas zbyt szybko ucieka. Dopiero świętowałyśmy nasz dzień- Dzień Matki, a tutaj coraz to większymi krokami zbliża się dzień naszych ukochanych tatusiów.
Każdego roku mam problem jaki prezent byłby najlepszy zarówno dla mojego Taty, jak i Taty moich dzieci. Nie lubię kiedy prezenty się powielają każdego roku zmieniając im tylko wzór lub kolor, bo nie ma z tego żadnej radości.

Oprócz Dnia Ojca świętujemy także imieniny, bo mój Tata i Mąż obaj mają na imię Piotr więc prezenty muszą być także solidne ;-)

W tym roku motywem przewodnim u nas jest grawer. Czytaliście mój wpis o prezentach na Dzień Mamy- możecie podejrzeć jeszcze raz- |KLIK|. Po podarowaniu deski oraz pendriva Mamie pomysł z grawerem tak bardzo spodobał się mojemu Tacie, że także zażyczył sobie spersonalizowany prezent. 

Od razu pomyślałam, że sprezentuję mu piękną karafkę, o której od dawna marzył. Wiecie taka karafka na specjalne okazje z dobrym trunkiem przyda się każdemu facetowi, a szczególnie, kiedy ma kompana do napicia się, np swojego zięcia. ;-)

Niewiele myśląc wybrałam wzór i zakupiłam. Po otwarciu paczki nie mogłam uwierzyć swoim oczom. Karafka wygląda jeszcze piękniej niż na zdjęciu w Internecie.Pojemność tej stylowej karafki wynosi 1 litr. Oprócz dokładnego i pięknego graweru do karafki dołączono masywną zatyczkę, która nadaje zdecydowanie stylu. Grawery wykonywane są przy pomocy lasera najlepszej europejskiej firmy - Trotec Laser. Cechuje się on wysoką jakością, trwałością i starannością wykonania, dzięki czemu nawet po długim czasie pozostaje równie dokładny i wyraźny jak tuż po zakupie. Najnowocześniejsza technologia laserowa pozwala uzyskać niesamowity efekt, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

Idąc tropem taty postanowiłam również w imieniu Męża zakupić prezent dla Jego taty. Będąc ostatnio na kawie u teściów wybadałam dyskretnie temat i okazało się, że najlepszym podarunkiem okazałby się nowy portfel, co by dziadek mógł w nim trzymać forsę dla wnuczków ;-)

Przejrzałam po raz kolejny ofertę na stronie MyGiftDna i znowu się nie zawiodłam. 


Stylowy skórzany portfel, który udało mi się znaleźć idealnie wpasuje się w gust nawet najwybredniejszej osoby. Dla 70-letniego mężczyzny ważne jest aby był poręczny i wygodny w użytkowaniu. Zależało mi również, aby pomieścił gotówkę, karty i dokumenty, ale aby ilość wszelkich przegródek nie była zbyt duża, bo wiem, że osoby w tym wieku nie posiadają takiej ilości kart, jak my.

Prezent od syna wykonany jest ze skóry w kolorze brązowym. i posiada grawer z imieniem teścia, czyli WIESŁAW. Portfel pakowany jest w drewniane pudełko, na którym również można umieścić grawer, ale my zdecydowaliśmy się tego nie robić.


Mam nadzieję, że zakupione przez nas prezenty ucieszą naszych ojców, a mnie pozostało jeszcze zaopatrzyć Męża w prezent od dzieci. Myślicie, że wymarzona akumulatorowa wiertarka go ucieszy? ;-) 

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl