Nie noś, bo się przyzwyczai!


Bycie podwójną mamą to wspaniałe uczucie, ale jednocześnie bywa to dla mnie uciążliwe. Potrzeba bliskości moich dzieci jest tak silna, że uwielbiają spędzać czas przy mnie zarówno na kolanach, jak i na rękach.
Nie ograniczam dzieciom kontaktu z moim ciałem. Dużo się przytulamy i bawimy, ale po prostu czasami wolne ręce są niezbędne do ugotowania obiadu czy po prostu powieszenia prania. Lubię mieć dzieciaki blisko siebie. Lubię je obserwować, mówić do nich czy gładzić po główkach. Kocham zapach niemowlaków, ale uwielbiam też brudne buzie starszaków. Abym mogła dzielić się sprawiedliwie czasem lub po prostu wykonywać swoje obowiązki muszę czasem kombinować. Kiedy mój mąż wyjeżdża do pracy moim zadaniem jest odwieźć Kubę do przedszkola razem z Agatą oraz później go odebrać. Nie mam z kim zostawić młodszego dziecka, nawet jeśli moja nieobecność w domu to tylko 5 minut.

Kiedy Agata była mniejsza za każdym razem podjeżdżając pod przedszkole wyciągałam z bagażnika ramę od wózka, wpinałam fotelik i szłam zaprowadzić Kubusia do klasy. Od pewnego czasu niestety dźwiganie w moim wypadku jest niemożliwe z powodu problemów z kręgosłupem.

Będąc w domu wybieram swoją ukochaną chustę, którą razem z Agatą uwielbiamy. Wychodzimy w niej na spacery, drzemiemy w ogrodzie i bawimy się z Kubą. Niestety na 5 minutowe wyjście z samochodu nie opłaca mi się jej wiązać, zresztą końcówki materiału miałabym od razu brudne. Zastanawiałam się jak rozwiązać z tym wypadku mój problem, ale w końcu udało się. Kupiłam nosidło ergonomiczne klamrowe od LennyLamb.Nosidło wykonane jej z bawełny w splocie żakardowym o gramaturze 270 g/m². Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi klamer i pasów zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała dziecka. Przy projektowaniu tego nosidełka, priorytetem LennyLamb było bezpieczeństwo, zdrowie oraz wygoda zarówno noszonego dziecka, jak i noszącego rodzica. Dlatego właśnie stworzyli nosidełko z dbałością o najwyższą jakość elementów użytych przy jego produkcji.

Nosidła ergonomiczne od LennyLamb są dostępne w różnych wzorach, kolorach i splotach. Wszystkie nosidła są uszyte z tkaniny “chustowej”, która otula i dopasowuje się do dziecka. Jest to “nosidło miękkie” - zapinane na bezpieczne klamry, ma pasy umożliwiające dopasowanie oraz kapturek, który pomaga utrzymać główkę dziecka podczas drzemki. W nosidle ergonomicznym możemy nosić dziecko z przodu lub z tyłu, w zależności od preferencji zarówno dziecka, jak i rodzica.

Nosidło jest dostępne w dwóch rozmiarach. Rozmiar Baby, czyli ten, który posiadamy my to rozmiar standardowy. Rozmiar Toddler zaprojektowany jest dla dzieci powyżej 1,5 roku. Jest o idealny wybór rodziców i opiekunów szukających rozwiązania intuicyjnego, prostego, szybkiego.

Powiem Wam w sekrecie- mój Mąż pokochał nosidło tak samo, jak ja- szybki klik i Agatka może się przytulić do Taty ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl