Projekt WYPRAWKA- kokon dla noworodka.


Przyznaję, że totalnie wciągnęłam się w te wszystkie urocze gadżety dla dzieci. I mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, dzięki temu możecie zaczerpnąć inspiracji lub odkryć coś nowego.

Tak się składa, że ja wciąż odkrywam i zachwycam się nad tym, czego to ludzie nie wymyślą dla lepszego komfortu rodziców i dziecka, a przy tym trzymając pewną estetykę tak mocno przyjemną dla oka. Zdecydowanie lubię to i cieszę się, że moje dziecko może mieć to wszystko czego nie było kiedyś. To bardzo miłe udogodnienie.

Kokon Super Mami to absolutna nowość na rynku polskim. To niecodzienne połączenie materacyka, łóżeczka turystycznego i wkładki do wózka w jednym. Pozwala przenosić noworodka w dowolne miejsce bez ryzyka obudzenia pociechy a to niezwykle ważne. Wszak niezakłócony, spokojny sen jest warunkiem pełnego, zdrowego, zrównoważonego rozwoju psychoruchowego dziecka. Kojec dla noworodków Super Mami sprawdza się zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia dziecka- gdy chcemy mieć pociechę bezustannie w zasięgu wzroku.


Miękkie brzegi ograniczają przestrzeń, tłumią ostre dźwięki i tworzą zaciszną atmosferę, dzięki temu dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie. Jak wiadomo właśnie poczucie bezpieczeństwa sprzyja wyciszeniu i spokojnemu snu niemowlęcia.

Kokon, dzięki swojej budowie, ma wiele innych zalet! Kupując jeden produkt, tak naprawdę korzystasz z wielu możliwości. Przede wszystkim - można go używać dosłownie wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba:

- w łóżku rodziców - jako zabezpieczenie przed sturlaniem, zgnieceniem czy zaginięciem pod kołdrą! Polecamy zwłaszcza rodzicom, którzy planują spać ze swoim maleństwem;

- w łóżeczku - wysokie brzegi kokona ułatwiają układanie dziecka na boczku, co jest bardzo ważne np. gdy niemowlę ulewa;

- na dywanie - mięciutki kokon posłuży jako leżaczek gdy chcemy przenieść dziecko do innego pokoju;

- na kanapie - jako zabezpieczenie przed sturlaniem, oczywiście pod warunkiem, że dziecko jeszcze samo się nie przemieszcza czy siada;

- na wyjazdy - mięciutki kokon można łatwo zwinąć i spakować do worka, przyda się podczas dłuższych wizyt u rodziny i znajomych (worek otrzymujecie wraz z zakupem :) );

- w wózku - jako dodatkowy materacyk, kokon otula niemowlę i amortyzuje wstrząsy podczas spacerów;

- zamiast rożka i innych ciasnych owijaków - w kokonie niemowlę może swobodnie układać nóżki co jest bardzo istotne dla prawidłowego rozwoju stawów biodrowych.


Jak widzicie kokon ma mnóstwo pozytywnych zastosowań. Dodatkowo jest dostępny w 3 obszyciach: bawełnianym, bambusowym i bambusowo-algowym. Poszewkę można oczywiście zdjąć i wyprać dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować jej czystość i użyteczność na bardzo długo.

Do wyboru wiele wariantów kolorystycznych, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. My wybraliśmy poszycie w kolorze szarym w białe grochy- idealnie wpasuje się do pokoiku Agatki.


Oprócz przydatnych kokonów na stronie SuperMami znajdziecie również poduszki do spania, które polecam serdecznie. Sama bowiem korzystam z tej w kształcie 7- opinię o niej mogliście już czytać na naszym blogu- |TUTAJ|. Ponadto bardzo przydatne rogale do karmienia i wiele innych wartych uwagi produktów.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl