Festiwal sztuk magicznych, czyli `Królik Iluzjonista`


Lubicie iluzję? My bardzo i dlatego w naszej biblioteczce znalazła się książeczka, która fantastycznie umila nam jesienne popołudnia.

Dlaczego iluzja? Dzięki sztuce iluzji dzieci mogą na chwilę przenieść się do magicznego świata, którego będą częścią. Iluzja wymaga od najmłodszych kreatywności i wyobraźni, co jest bardzo ważne przy rozwoju każdego dziecka. „Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” Paricii Geis z wydawnictwa IUVI to książeczka w twardej oprawie, gwarantująca wiele chwil radości i wspólnej zabawy dziecka z rodzicami i rówieśnikami. Ponad 25 magicznych sztuczek i iluzji optycznych potrafiących zaskoczyć Twoje zmysły. To niesamowita podróż do magicznego świata dla najmłodszych... i ty troszkę starszych.Niemożliwie dziejące się rzeczy, zmuszają młodych widzów do poszukiwania rozwiązań. Wiele śmiechu i zabawy oraz niemożliwości to znak, jaki pozostawi po sobie książka ze sztuczkami.

Kolejnym plusem naszej wspaniałej książeczki jest fakt, że iluzjonistą jest ulubione zwierzątko Kuby, czyli Królik. To on przenosi małego czytelnika w świat magicznych sztuczek.
Oprócz głównego bohatera poznamy również inne zwierzęta. Słoń, ryba czy węże zmuszają małego człowieka do kreatywności, a przy okazji oferują wspaniałą zabawę.
Królik Iluzjonista pomoże osiągnąć Twojemu dziecku wiele niesamowitych rzeczy siłą umysłu: zapali żarówkę, wszędzie będzie widzieć tęczę, sprawi, że Trusia zacznie lewitować, a węże zaczną tańczyć. Spróbujcie swoich sił jako prawdziwi magicy.

 
Tytuł: "Królik Iluzjonsta i Festiwal Sztuk Magicznych"
Autor: Patricia Geis
Data wydania: 2016-09-28
Wydawnictwo: IUVI
Rok wydania: 2016
Oprawa: twarda
Format: 21x26 cm
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-7966-025-4


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl