Idealne okrycie na rower dla dziecka.


Z racji tego, że Mama ze względu na swój stan nie może się przemęczać postanowiłem wraz z Synem wybrać się na męski wypad rowerami.

Kuba bardzo lubi wycieczki więc zanim Daria zaszła w ciążę pokonywaliśmy praktycznie każdego dnia ok 10 km, a w weekendy nawet dwa razy tyle.
Choć za oknem pogoda robi się już jesienna, to nawet brak słońca czy lekki chłód nie powstrzymują nas przed niewielką dawką świeżego powietrza wprost z roweru.

Aby tak, jak w zeszłym roku nie męczyć się z zabieraniem koców na fotelik czy też nadmiaru niepotrzebnych rzeczy postanowiliśmy poszukać w sieci czegoś, co będzie idealne na chłodniejsze pory i jednocześnie zabezpieczy nasze dziecko przed niespodziewanym deszczem.

I wiecie co???
Udało nam się coś takiego znaleźć. Nie powiem, bo nie było to łatwe. Kilka stron internetowych musieliśmy dokładnie przejrzeć, aby następnie zniechęcić się jakością produktu, ale w końcu udało nam się namierzyć sklep, który spowodował natychmiastowy zakup.
Coverover to rewolucja w okrywaniu. Dla nas to okrycie stało się hitem. 
Dlaczego?
Coverover to innowacyjna alternatywa dla kocyka i śpiworka do wózka przeznaczona dla aktywnych rodziców, którzy preferują tkaniny naturalne. Powstał z potrzeby ochrony malucha przed wiatrem, chłodem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi zwłaszcza wiosną i jesienią. Dzięki niemu dziecko będzie zdrowe, może aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu niezależnie od pogody i nie ogranicza aktywności rodziców.


Super, prawda? Ale to nie wszystko...
Okrycie COVEROVER:
  • - Pasuje do każdej spacerówki, ma uniwersalne otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. 
  • - Pasuje do każdego fotelika rowerowego. 
  • - Wyposażony w ukryty kaptur, który pomieści różnej wielkości kaski rowerowe 
  • - Wyposażony w odblaski zapewnia widoczność i bezpieczeństwo po zmroku. 
  • - Nie zsuwa się z dziecka, efektywnie chroniąc je przed chłodem, wiatrem i drobnym deszczem, a także gradem i śniegiem. 
  • - Z nowoczesnych tkanin: nieprzemakalny ale oddychający. 
  • - Zapewnia swobodę ruchów. Pozwala zostawić buciki na zewnątrz okrycia. 
  • - Dla dzieci w wieku od około roku do pięciu lat. 
  • - Może służyć jako pled podczas pikniku, po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca. 
Okrycie idealnie sprawdzi się w każdej porze roku i w każdym miejscu. Można je wykorzystać jako koc do wózka, okrycie na rower czy sanki, a także jako pled na piknik. 
Zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo dzięki spakowaniu w wygodny worek możemy go zabrać zawsze ze sobą.Jaki model wybraliśmy?
Oj tutaj był największy problem. Zastanawialiśmy się nad wyborem wersji dla chłopca, ale po szybkim przeanalizowaniu, że w drodze do nas jest malutka dziewczynka postanowiliśmy kupić okrycie bardziej uniwersalne.
Model, który mamy to Coverover Active Comfort - ECO

Coverover Active Comfort ECO to okrycie wykonane z wysokogatunkowej nowoczesnej tkaniny wykorzystywanej w odzieży sportowej. Jest to organiczna bawełna zespolona z oddychającą membraną przeciwdeszczową, produkowana w Portugalii (Villartex), która jest przyjemna w dotyku, nie alergizuje skóry, a ma właściwości podobne do softshelu.
Okrycie przypomina trochę poncho lub pelerynę, dzięki czemu szybko i łatwo możemy okryć nim malucha.
Jesteśmy już po pierwszych popołudniowych wycieczkach i muszę przyznać, że okrycie sprawdza się rewelacyjnie.
Mama w domu ma czas na odpoczynek, a my możemy zaplanować męski wypad choćby na łąkę. Kuba jest idealnie chroniony przed warunkami atmosferycznymi, a w momencie małego odpoczynku możemy sobie na okryciu usiąść i zjeść przekąskę.


Dla mnie- Taty gadżeciarza jest to strzał w 10! i uważam, że każdy, kto lubi aktywny wypoczynek razem z dziećmi powinien zaopatrzyć się w taki produkt.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl