Rodzina to siła. Zrób coś dla niej.


Rodzina jest niewątpliwie najważniejsza w naszym życiu. Nie kariera, pieniądze czy inne dobra materialne, choć życie bez nich jest ciężkie.

Dzięki Rodzinie odczuwamy szczęście, dostajemy słowa wsparcia i śmiejemy się. Choć bywają czasem gorsze dni i nie zawsze zgadzamy się w niektórych kwestiach, to czym byśmy byli gdyby nie bliscy? Co byśmy zrobili gdyby nie nasi Rodzice czy kochający Dziadkowie?

Pomyślcie sobie ile razy babcia z dziadkiem zaopiekowali się Waszym dzieckiem? Co byście zrobili gdyby nie oni? Doskonale wiemy, że nasze dzieci w towarzystwie swoich dziadków i pradziadków nie tylko się dobrze bawią, ale są także pod znakomitą opieką. Czasem to właśnie dzięki nim mamy możliwość powrotu do pracy tak, jak jest to u nas. Moja babcia wspaniale zajmuje się naszym synem- mało tego, gotuje dla niego czasem takie cuda, że czuję konkurencję w kwestii gotowania ;-)

Gdyby nie babcia musiałabym zapewne zostać w domu dopóki Kuba nie poszedłby do przedszkola albo miałabym problem , bo w naszej wsi nie ma żłobka, a dzieci młodsze niż 3 lata raczej nie są przyjmowane do przedszkola ze względu na dość duża ilość maluchów.

To właśnie dzięki Dziadkom mogę być nie tylko mamą, ale coraz częściej realizuję swoje marzenia i rozwijam się zawodowo.
Bardzo kochamy zarówno swoich Rodziców, jak i Dziadków i dlatego też próbujemy im za to podziękować nie tylko pomocą, ale także takimi drobnymi rzeczami jak wspólny niedzielny obiad.
Chcemy zrewanżować się za te wszystkie świąteczne dni, kiedy to stołujemy się u nich. Za pomoc związaną z wychowaniem dziecka oraz pomoc we wszystkim, co robimy.
Dzięki ich wsparciu mamy swój dom, pracę i szczęście. Pomogli nam w życiu bardzo dużo i doskonale wiemy, że nigdy nie uda nam się im odwdzięczyć za wszystko, ale mówi się, że nie pieniądze nie dają szczęścia lecz drobne czyny i dlatego też przygotowaliśmy dla nich obiad.


Pamiętajcie! 
Żadna okazja nie jest potrzebna, aby zjeść wspólny obiad. Zapewniam Was, że zarówno Rodzicom jak i Dziadkom będzie miło, kiedy raz na jakiś czas będą mogli zjeść przygotowany obiad właśnie przez CIEBIE!social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl