Obserwacja.


Uwielbiam podglądać Syna podczas codziennych obowiązków.


Lubię przyglądać się jak próbuje sam się ubierać, jeść czy pić z kubka. Jestem szczęśliwa, kiedy widzę moje dziecko zdrowe, uśmiechnięte i z głową pełną (nie zawsze mądrych) pomysłów.
Próbowanie, kombinowanie czy nerwy oznaczają, że próbuje wiele rzeczy zrobić sam, bez niczyjej pomocy. Jego kreatywność mnie pozytywnie zaskakuje.Zapewne wiele z Was czuje się tak samo jak ja, ale przecież każda mama czuje w stosunku do swoich dzieci radość, miłość i zdumienie na to, co robią. Każda mama jest dumna ze swoich pociech i uważa, że są najpiękniejsze.Nawet jeśli czasem się buntują, krzyczą, czy są uparte, to kochamy je z całego serca. Swojemu dziecku, jak pewnie każda z Was chciałabym przychylić nieba jednocześnie nie sprawić, aby nowymi zabawkami czy innymi rzeczami został zepsuty. Chciałabym aby wyrósł na mądrego człowieka, który kieruje są pewnymi zasadami w swoim życiu. Chciałabym, żeby szanował wszystkich, a w zasadzie traktował ich tak, jakby sam chciał być traktowany. Aby stał się z niego mądry mężczyzna, już teraz, od małego musimy wpajać mu podstawowe zasady, aby wiedział jak trzeba postępować. Każdy zasługuje na szacunek, ale najpierw sam powinien umieć szanować.
Wychowanie dzieci to bardzo ciężki kawałek chleba. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości nasz trudy zostaną wynagrodzone. Chcę dbać o swoje dziecko jak najlepiej potrafię. Staram się zapewnić jemu najlepszy start, a także przyszłość. Od samego początku staramy się odkładać fundusze na jego naukę, a także inne rzeczy, które są bardzo ważne. Pamiętajmy, że inwestowanie nie tylko w przyszłość naszych dzieci, ale także i naszą jest bardzo mądre. Dzięki inwestycjom możemy osiągnąć bardzo dużo, ale także stracić. Pamiętajmy, aby podchodzić do wszystkiego z głową i wybierać tylko sprawdzone rozwiązania. Chciałam Wam zaproponować platformę inwestycyjną, która cechuje się doświadczeniem oraz nowoczesną technologią, a także innowacją. CMC Markets w ciągu tylko 2 lat finansowych został nagradzany aż 60 nagrodami. Czy to nie wspaniały wynik?
Celem platformy jest zapewnienie wyjątkowych warunków i możliwości przeprowadzania transakcji, dlatego też w centrum ich uwagi stawiają własnie oczekiwania Klientów, czyli nas. 
Spróbujcie zbudować swoją przyszłość- to bardzo ważne.social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl