Inspiracje na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Odkąd jesteśmy rodzicami Kuby mamy na Dzień Babci i Dzień Dziadka do obdarowania zdecydowanie więcej osób.

Już teraz zastanawiam się co wymyśleć w tym roku, bo nie lubie kiedy prezenty się powtarzają.
Z racji tego, że Kuba jest już dużym chłopcem, który sobie rysuje różne rzeczy pomyślałam, że do drobnego upominku dołączymy laurkę narysowaną przez naszego Synka.
Miło będzie dziadkom otrzymać coś, co zostało przygotowane samodzielnie tylko dla nich.

Przeglądam sieć w poszukiwaniu ciekawych propozycji i wiecie co? Wszystkie prezenty są albo bardzo niepraktyczne, albo po prostu tandetne. Chciałabym podarować dziadkom upominek, który będzie nie tylko łapaczem kurzu, ale także taki, który po prostu będzie użytkowany w codziennym życiu.

Inspiracji nie będzie zbyt dużo, bowiem mnóstwo kubeczków, personalizowanych kalendarzy i innych rzeczy znajdziecie na innych blogach. Pokażę Wam, co można kupić w przystępnej cenie i co będzie służyło Waszym najbliższym na lata.

ZESTAW KAWOWY 
Babcie i dziadkowie niezwykle się cieszą, kiedy są odwiedzani przez swoje wnuki i prawnuki. Aby atmosfera odwiedzin upłynęła miło i elegancko możemy jako prezent zakupić piękny komplet kawowy. Zapewniam Was, że jest to prezent ponadczasowy, który przyda się nie tylko na przyjazd wnuków w odwiedziny.KOCE

Babcie i dziadkowie to zazwyczaj osoby starsze, które lubią mieć ciepło nie tylko nogi. Wspaniałym prezentem okaże się dla nich ciepły i przyjemny w dotyku koc, który przyda się w zimowe popołudnia podczas oglądania ulubionego serialu. Piękna kolorystyka sprawi, że będzie on często używany.


ZDJĘCIA WNUKÓW 
Założę się, że wszystkie babcie i dziadkowie chcą mieć zdjęcie swoich wnuków na pamiątkę. A co gdyby te zdjęcia były w pakiecie, np z zegarem?
 Komplety pościeli
Pościel to prezent, który zawsze się przyda. Produkty, których używamy się zużywają, a nowa pościel sprawi, że babcia z dziadkiem będą zasypiać pod piękną kołderką.


Jeśli chcecie, to oczywiście możecie kupować kubeczki, t-shirty czy kalendarze dla dziadków- ja tego nie neguję, ale wolę kupić jeden praktyczny prezent dla dwojga niż kilka produktów, które wiem, że będą leżały w szafce i się kurzyły.

Macie już w planach prezenty dla swoich dziadków?


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl