Dzień Dobry TVN w Łowiczu.


Wybraliśmy się w czwartek do Łowicza w poszukiwaniu bucików dla Kubusia. Wjeżdżamy w miasto, mijamy powoli Trójkątny Rynek i co widzimy? 

Auta Dzień Dobry TVN i masę ludzi.
Godzina 10 rano, piękny słoneczny dzień i my na zakupach. Miła niespodzianka nas spotkała, bo w Łowiczu gościła ekipa Dzień Dobry TVN. Zaparkowaliśmy auto, zapakowaliśmy mały wózek i ruszyliśmy zobaczyć co ciekawego się wyprawia na "Trójkącie". 
Masa atrakcji... 
Oprócz pięknych motocykli, zawodników taekwondo z Łowickiej Akademii Sportu i ekipy DD TVN udało nam się dostrzec zespół VIDEO. 
Kuba zaciekawiony oglądał motocykle pięknie prezentujące się w ten cudowny wiosenny dzień oraz dzieci z przedszkoli, które również przyszły zobaczyć wydarzenia. 
Cyknęliśmy kilka fotek. Jakość nie powala, bo robione telefonem, ale pojechaliśmy przecież na zakupy, a nie na fotorelację ;-)No i my też się załapaliśmy na pamiątkową fotkę z Filipem Chajzerem ;-)


A tutaj macie kilka odnośników do tego, co działo się na wizji ;-)

7 komentarzy


♥ dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i zapraszam do skomentowania postu ♥

 1. Ojeeej ! tak, oglądałam ten odcinek :) bardzo ładna fotorelacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna fotorelacja :) też oglądałam ten odcinek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A to mieliście niespodziankę! :) /J.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tosię nieźle załapaliście ;). Zdjęcia całkiem niezłe, nawet bardzo dobre, jak na robione telefonem. My też ruszyliśmy ostatnio na poszukiwanie bucików i jakoś kurcze zero atrakcji, na dodatek bucików nie znaleźliśmy ;(

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla fanów motocykli to na pewno była super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, tak widziałam kawałek :-) fajna impreza :-D

  OdpowiedzUsuń