Propozycje prezentowe dla dzieci 2021

Prezenty na Święta 2021
Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie magiczny okres, który pozwala nam cieszyć się czasem rodzinnym pośród pięknie ozdobionego domu.
Mieniąca się kolorami choinka wprowadza wyjątkowy nastrój, a zapalone świece gwarantują świąteczny klimat. Zapach pierników niesie się po wszystkich pokojach, a smak mandarynek zapada w pamięci na długo.

Choć trzeba przyznać, że dla dorosłych jest on nie tylko pracowity, ale także niosący wiele wydatków, to siadając do stołu z najbliższymi nie żałujemy żadnej minuty spędzonej na przygotowaniach i świątecznych zakupach.
 

Wyjątkowy czas

Każdego roku cieszę się, kiedy kolejne święta spędzamy w takim samym gronie. W obliczu tylu chorób i wysokiej umieralności, to szczęście mieć obok siebie wszystkich bliskich. W naszym domu okres świąt celebrujemy także dla zachowania wspaniałych wspomnień naszych dzieci. Pieczemy pierniki, robimy świąteczne dekoracje czy wyglądamy pierwszej gwiazdki. Sprawdzamy w wigilię, gdzie aktualnie przebywa Święty Mikołaj, aby móc w wyjątkowy sposób podarować im prezenty. Te chwile stworzone z miłości do dzieci udzielają się także dziadkom i pradziadkom, którzy mimo wieku odczuwają razem z nami tą wyjątkową atmosferę.

Doceniamy to, bo wiemy, że rodzina jest najważniejsza, a szczególnie taka, która jest w przy tobie we wszystkich momentach twojego życia i przeżywa zarówno te dobre, jak i złe chwile. Nigdy nie pozwolimy z Piotrkiem na to, aby ktoś nam te chwile zabrał, bo szczęście naszych wszystkich bliskich jest dla nas najważniejsze. ❤️

Dla kogo prezenty świąteczne?

Dostawanie prezentów cieszy każdego z nas, ale obdarowywanie innych jest jeszcze fajniejsze, dlatego staramy się pomagać innym na każdy możliwy sposób. Działamy charytatywnie, wspieramy zbiórki dla potrzebujących oraz sami organizujemy kiermasze, aby z zebranych pieniędzy móc dać radość innym. To ludzki odruch, który jednocześnie pozwala namalować uśmiech na twarzy innych, dający nam niewyobrażalną satysfakcję (choć i zmęczenie także)

W naszym domu również nie jest inaczej i każdy dostaje prezent świąteczny, bo lubimy sprawiać innym radość, a wyjątkowo zapakowany podarunek oddaje także szacunek dla drugiej osoby. Każdego roku zaczynam zakup prezentów już dość wcześnie, abym w grudniu nie utonęła pośród paczek i ozdobnego papieru. W tym roku zostawiłam tylko na koniec prezenty dla dzieci, bo trzeba było przecież napisać listy do Mikolaja, aby wiedział co ma przynieść w worku pełnym zabawek. Udało się jednak spełnić wszystkie marzenia i dzieci znajdą pod choinką wymarzone podarunki.a dziś zainspiruje Was pomysłami na prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Prezenty dla dziewczynki na Boże Narodzenie

W obecnych czasach zakup prezentu na święta nie jest taki łatwy, a to dlatego, że wybór zabawek jest ogromny, a każdy kolejny model oferuje szereg wyjątkowych funkcji. Z każdym nowym rokiem pojawiające się zabawki zachwycają na nowo. Tańczą, świecą, śpiewają, a nawet stają się przyjaciółmi dzieci. Jako, że Agatka uwielbia wszelkiego rodzaju lalki, to postanowiliśmy jej zakupić dwie z serii Natalia Collection. Znamy tę markę od dawna, bo nasza córka ma już kilka lalek i do tej pory działają bez zarzutu śpiewając nam ochoczo i bawiąc jednocześnie.

Tym razem zdecydowaliśmy się na Aniołka, który zachwyca już samym wyglądem, a dzięki oferowanym dodatkowo funkcjom stanie się nie tylko wspaniałym prezentem, ale nada także świąteczną atmosferę. Aniołek śpiewający kolędy to naprawdę niezwykła zabawka. Dzięki wykonywanym przez nią kolędom nikt nie oprze się świątecznej atmosferze i nie powstrzyma się przed wspólnym śpiewaniem, a ta śliczna lalka to prezent, który ucieszy każdą obdarowaną dziewczynkę i doda świętom blasku.

Funkcje lalki:
 • śpiewanie 4 kolęd („Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem”)
 • recytacja modlitwy "Aniele Boży"- wystarczy unieść ręce Aniołka do góry
 • mówienie i śpiewanie - naciśnij medalion
Natalia Collection Aniołek śpiewający kolędy
Natalia Collection Aniołek śpiewający kolędy
Natalia Collection Aniołek śpiewający kolędy
Natalia Collection Aniołek śpiewający kolędy

Zobacz filmik promujący Aniołka

Żeby zabawa w naszym domu była atrakcyjna, wybraliśmy również raczkującego bobasa, który z pewnością zachwyci nasza dziewczynkę. Lalka występuje w dwóch kolorach: różowym i niebieskim. My tym razem postawiliśmy na ciemniejszy odpowiednik.

Funkcje lalki:
 • śmieje się
 • gaworzy i płacze
 • raczkuje
 • przewraca się
 • samodzielnie podnosi się i raczkuje dalej
 • zamyka i otwiera oczy

Po pierwszym uruchomieniu czułam się jakbym po raz kolejny miała w domu niemowlaka. Niezwykle prawdziwe odgłosy dziecka, które gaworzy i się śmieje ożywiły wspomnienia związane z takimi maluchami. Ta lalka sprawdzi dla każdej miłośniczki dzieci, gdyż pozwoli na opiekę i angażującą zabawę. Sprawdzi się na prezent pod choinkę, ale także wtedy, kiedy mama spodziewa się dziecka.

Myślę, że funkcyjne lalki świetnie sprawdzają się dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nie tylko bawią, ale także uczą wielu przydatnych rzeczy, dodatkowo także cieszą oko i stają się wyjątkowym prezentem.
Natalia Collection Raczkujący bobas
Natalia Collection Raczkujący bobas
Natalia Collection Raczkujący bobas
Natalia Collection Raczkujący bobas

Poznaj funkcje raczkującego bobasa

Prezenty dla chłopca na Boże Narodzenie

Jako, że nasz Kuba uwielbia dinozaury, w tym roku postanowiliśmy mu zakupić wyjątkowe zestawy klocków właśnie z tymi prehistorycznymi stworzeniami.

ROBO Dinozaur do składania to wyjątkowy przedmiot, który nie tylko można samodzielnie złożyć z dostępnych elementów, ale także dodatkowo się porusza i wydaje dźwięki. Dostępny jest aż w 6 wariantach, które pozwolą stworzyć ciekawą kolekcję i zapewnią jednocześnie angażującą zabawę połączoną z treningiem sprawności motorycznej.
Robo-dinozaury do składania są świetną zabawką konstrukcyjną. Po złożeniu figurka chodzi, wydaje dźwięki i porusza paszczą, przez co świetnie sprawdzi się podczas codziennej zabawy. Do tego świetnie prezentuje się na półce jako kolekcja!
Funny Toys for Boys Robo DInozaur
Funny Toys for Boys Robo DInozaur

Prezenty uniwersalne na Boże Narodzenie

Cieszy mnie fakt, że na rynku znajdują się nie tylko zabawki, które lubią chłopcy i dziewczynki, ale także te uniwersalne, które nie tylko bawią, ale także uczą.

Lew Leoś z E-EDU to wyjątkowa interaktywna zabawka, która zachwyci każde dziecko. Śpiewa, mówi i pozwala ćwiczyć pamięć. Dodatkowo zachęca do wszelakich aktywności i wywołuje mnóstwo uśmiechu na twarzach najmłodszych.
Funkcje Leosia łączą zabawę z edukacją. Może towarzyszyć dzieciom już od pierwszych miesięcy życia, a dzięki naciskom na przyciski zabawki, dziecko ćwiczy motorykę. Rozbudowana baza wierszyków i piosenek o zwierzątkach, liczbach, kolorach i dźwiękach rozwija wyobraźnie i ciekawość.

Funkcje Lwa Leosia:
            1. mówi:
 • Cześć jestem Leoś, pobawmy się
 • Bardzo cię lubię
 • Wszystkie kotki mają łaskotki
 • Hahaha to łaskocze
 • Aaaa, idę spać
 • Papa
            2. śpiewa 2 piosenki:
 • Tęcza kolorów ma siedem
 • Jedna małpka nieśmiała
            3. recytuje krótkie wierszyki o zwierzętach
            4. mówi rymowanki, np:

 • Rymowanie to super zabawa, spróbuj ze mną, bo to łatwa sprawa
 • Papużka szepcze mi d ... Uszka
 • Szukam od rana ... Hipopotama
 • Daję dyla gdy widzę ... krokodyla
 • Lew chowa się wśród ... drzew
 • Słonie siedzą na ... balkonie
E Edu Lew Leoś
E Edu Lew Leoś
E Edu Lew Leoś

Zobacz, co potrafi Lew Leoś

A dla maluszków...
Edukacyjny pilot marki E-Edu, który bawi i czy. Jest to zabawka , która jednocześnie bawi maluszka i rozwija jego zdolności manualne oraz myślenie przyczynowo - skutkowe. Wesołe piosenki i wierszyki zapraszają dziecko do świata dźwięków, a podświetlane elementy przyciągają wzrok i wzbudzają ciekawość.

Funkcje zabawki (posida 2 tryby działania):
pierwszy:
 • poznawanie cyferek
 • poznawanie świata dźwięków
 • krótkie rymowanki
drugi:
 • piosenki
 • nauka stron: prawo/lewo/góra/dół
 • zabawne dźwięki
 • kolorowe światełko
Edukacyjny pilot E-Edu
Edukacyjny pilot E-Edu

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl