To, co nas jednoczy.

dzieci

Mówi się, że bliskość i miłość jednoczą. To prawda, bo dzięki temu czujemy się szczęśliwi i bezpieczni. To samo dotyczy naszych dzieci. Bez względu na wiek i płeć one potrzebują miłości, ciepła i zrozumienia.

W naszym domu rodzicielstwo bliskości jest bardzo ważne. 

Mimo zmęczenia i jesiennej aury nie zapominamy o naszych dzieciach. Chcemy spędzać z nimi każdą wolną chwilę i czerpiemy radość z ich wychowania.

Wspólne wycieczki, wakacje czy spacery mogą być cudowne, kiedy spędzasz ten czas z kochającą rodziną dlatego też staramy się celebrować te chwile najlepiej jak potrafimy.
Bez względu na porę roku lubimy wychodzić na dwór. Wiosną i latem jeździć rowerem, jesienią spacerować w pięknych okolicznościach przyrody, a zimą lepić bałwana i korzystać ze zjazdów na sankach.

Tak było i tym razem. Jak zwykle spontaniczny wyjazd sprawił nam mnóstwo radości. Spakowaliśmy się do samochodu i ruszyliśmy w drogę. Nie trzeba jechać daleko od domu, aby zachwycić się widokami i spędzić miło czas, bo to ludzie tworzą klimat danego miejsca.

Nie przepadamy za miejscami, gdzie jest dużo ludzi. Lubimy swoje towarzystwo i dlatego też zamiast włóczyć się po centrach handlowych częściej można nas spotkać na świeżym powietrzu. Wracając pamięcią do czasów narzeczeństwa, zabieramy dzieci w nasze ulubione miejsca, aby swoimi oczami wyobraźni mogli zobaczyć to, co my. Niby to takie drobnostki, ale właśnie te chwile pozostawiają w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Lubimy rozmawiać z dzieciakami, opowiadać jak to było, zanim pojawili się na świecie, a oni lubią słuchać tych historii.

Bez pośpiechu, krępacji i spojrzeń obcych osób odbywamy wędrówki, dziękując za to wszystko, co nas w życiu spotkało. Nie straszna nam wtedy nawet pogoda.

jesień
jesień
jesień
jesień
jesień
jesień
jesień
jesień

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl