Jak nowoczesne kobiety ułatwiają sobie życie?

Philips LatteGO 2200

O tym, że mężczyźni uwielbiają gadżety nie trzeba nikogo przekonywać. Ale czy takie samo stwierdzenie można wysnuć w stosunku do kobiet?

Coraz więcej z nas ma w swoich torebkach nie tylko niezbędne kosmetyki czy biżuterię, ale i najnowszy smartphone czy designerski tablet, a domowe urządzenia nie odbiegają tym, które jeszcze niedawno oglądaliśmy w filmach pokazujących domy przyszłości.

Dzisiejsze kobiety mają mnóstwo zadań! Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, dbanie o dom to tylko garstka obowiązków, które każda z nas codziennie wykonuje. Choć naszej codzienności nie możemy porównać do tej, w której żyły nasze mamy czy babcie, to uważam, że ilość obowiązków wcale się nie zmniejszyła. Nie chcemy być też "matkami polkami męczennicami", którym brakuje czasu na ciepłą i aromatyczną kawę. Dobra organizacja czasu, pracy i zasady domowe sprawią, że nie będziemy czuć się jak więźniowie własnych dzieci czy zmęczonych facetów.

Delegowanie obowiązków to jedno, ale trzeba też powiedzieć sobie to głośno i wyraźnie, że z roku na rok technologia idzie do przodu i właśnie dzięki temu w wielu kwestiach możemy ułatwić sobie codzienne prace i wolne chwile wykorzystać na przyjemności czy odpoczynek. To właśnie sprawia, że wiele z nas jest nowoczesnymi paniami domu, a nie zaniedbanymi kurami gderającymi nad swoim ciężkim losem wyładowującymi swoje frustracje na forach internetowych czy grupach dla mam. Pełna uśmiechu mama i żona to niesamowite szczęście reszty domowników, którzy chętnie pomagają sobie nawzajem bez konieczności upominania i proszenia o wszystko. Trzymam się tego od dawna i jak widać odnosi to pozytywne skutki nie tylko przy dzieciach, ale także z kontaktach z mężem ;-)

Co charakteryzuje nowoczesną panią domu?

Nowoczesna pani domu jest przede wszystkim multizadaniowa, bo realizuje się zawodowo i prywatnie. Stawia na siebie i samorozwój, a ze względu na intensywny styl życia, ważne są dla niej czas i wygoda. Potrzeby takich kobiet coraz częściej dostrzegają firmy, które swoje produkty i urządzenia tworzą właśnie z myślą o nich, ale nie tylko, bo przecież dobrzy mężowie pomagają swoim żoną ;-)

W naszym domu także staramy sobie ułatwiać codzienne prace, nie dlatego, że nam się nie chce, ale choćby po to, aby wolny czas przeznaczyć na zabawy z dziećmi czy wycieczki, które możecie podglądać w naszych social mediach.

Coraz częściej możemy zaobserwować, że wraz z rozwojem technologii każda kobieta staje się nowoczesna, ale w tej całej nowoczesności możemy wyróżnić również dwie kolejne grupy kobiet-  jedne korzystają tylko z popularnych sprzętów ułatwiających życia, a kolejne każde nowinki wprowadzają w swoją codzienność oszczędzając przy tym czas i wraz z tym czasem także pieniądze. Zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na kolejne urządzenia, które ułatwią nam codzienność lub po prostu przeznaczyć na inne przyjemne rzeczy.

Jak nowoczesne kobiety ułatwiają sobie życie?

To bardzo proste. Wystarczy pójść do sklepu ze sprzętem RTV i AGD, aby zaobserwować ile nowości ułatwiających codzienność i oszczędzających pieniądze pojawia się w asortymencie.

Nowoczesny i bezprzewodowy odkurzacz wystarczy, by utrzymać podłogi i dywany w czystości. Urządzenie zbierze zanieczyszczenia, a system mopujący umyje każdą podłogę. Dzięki wydajnemu akumulatorowi nie musimy biegać z kablami po domu i szukać kontaktów oraz dźwigać często ciężkich sprzętów. Małych rozmiarów odkurzacz nie zajmuje również dużo miejsca, co jest zdecydowanym plusem na małych powierzchniach, a manewrowanie bezprzewodowym odkurzaczem jest dużo prostsze niż jego tradycyjnym odpowiednikiem z kablem zasilającym. Nie trzeba go składać, przepinać i rozkładać. Jest zawsze pod ręką, gotowy do pracy, a dodatkowo wystarczy jedno naciśnięcie przycisku i mamy do dyspozycji lekki i łatwy do przenoszenia odkurzacz ręczny, który pomoże utrzymać porządek w domu, w samochodzie oraz gdziekolwiek będziemy tego potrzebować, a przy okazji jest świetny dla alergików.

odkurzacz bezprzewodowy Philips

odkurzacz bezprzewodowy Philips

odkurzacz bezprzewodowy Philips

Łatwe i szybkie prasowanie również jest w zasięgu naszej ręki. Nie oszukujmy się - prasowanie ubrań nie jest tematem budzącym duże zainteresowanie. Zwykle podchodzimy do tego tak, że prasować przecież trzeba i używamy po prostu żelazka. Czy aby na pewno? Czy w ostatnich latach nic się w tej dziedzinie nie zmieniło? Zmieniło i to całkiem sporo! Ogromnym ułatwieniem w coraz większej liczbie gospodarstw domowych są nowoczesne generatory pary, które potrafią zmienić nastawienie do prasowania. U mnie w domu również poszłam o krok do przodu i zamiast tradycyjnego żelazka wybrałam Philips PerfectCare Expert Plus, który od jakiegoś czasu pomaga mi w codziennych pracach.
Jak wiecie prania przy dzieciach jest cała masa, a wyprasowane ubranka stają się zdezynfekowane z drobnoustrojów oraz pozostałości ze środków czyszczących. Ma to ogromne znacznie w przypadku osób cierpiących na różne alergie oraz dolegliwości skóry, a u nas niestety borykamy się z takimi przypadłościami.
Generatory pary pozwalają przede wszystkim prasować znacznie szybciej i wydajniej. Para wodna zawarta w tym urządzeniu pod niezwykle wysokim ciśnieniem przenika prasowany materiał i natychmiast go wygładza. Dzięki temu możemy prasować wiele warstw na raz, a grube ręczniki czy pościel można prasować od razu złożone pod wymiar półki, w której je przechowujemy.
Dodatkową funkcją jest to, że możemy prasować w pionie. Dzięki takiej możliwości łatwo wyprasujemy wiszące zasłony oraz cały szereg garderoby nie tylko codziennej, ale także wierzchniej.
Stacja parowa z nowoczesną technologią Optimal TEMP zapewnia prasowanie bez ryzyka przypalenia, nawet jeśli zostawimy żelazko bezpośrednio na tkaninie. Nie trzeba też segregować wyschniętych ubrań ani dopasowywać do nich temperatury.
Trwałość urządzenia zapewnia nam prosty system odkamieniania, dzięki któremu możemy w łatwy sposób usunąć kamień z urządzenia. Wystarczy przekręcić pokrętło z boku żelazka i wylać wodę wraz z zanieczyszczeniami. Ogromnym plusem jest także przycisk blokujący żelazko na generatorze pary, dzięki temu podczas przenoszenia nie ucierpi nasz sprzęt, a dziecko samo go nie zdejmie. Zapewniam Was, że prasowanie stanie się tak przyjemne, że być może inni członkowie Waszej rodziny z chęcią przejmą ten traktowany po macoszemu obowiązek od Was ;-)

Generator pary to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym domuGenerator pary to w gruncie rzeczy proste w obsłudze urządzenie. Niech nie przeraża Cię też jego wielkość! To po prostu lekkie i wygodne żelazko, do którego nie wlewasz jednak wody, bo od tego jest osobny zbiornik połączony z żelazkiem przewodem parowym. Zresztą to też jest bardzo wygodne, bo zbiorniki mają większą pojemność niż żelazka tradycyjne, dzięki czemu nie trzeba go co chwilę uzupełniać. Wody wystarczy nawet na 2 godziny prasowania. Podstawę żelazka można postawić na desce, ale też na krześle obok lub nawet na podłodze. Na pewno poradzisz sobie z jego obsługą i docenisz prostotę prasowania!


Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Philips PerfectCare

Różne modele do wyboru

Jaki model generatora zatem wybrać? Na rynku są dostępne generatory z bardzo zaawansowanymi technologiami, np. czujnikiem DynamiQ, który automatycznie uwalnia i wyłącza parę podczas prasowania w generatorach pary PerfectCare Elite Plus, ale są też solidne rozwiązania dla osób, do których nowinki technologiczne nie przemawiają. U młodych rodziców świetnie sprawdzą się np. modele Philips PerfectCare Expert Plus, które nie będą aż tak dużym obciążeniem dla domowego budżetu, a usprawnią prasowanie dla całej rodziny na lata.

A po skończonej pracy relaks

Domowe obowiązki z nowoczesnymi urządzeniami wykonamy na tyle szybko i skutecznie, że znajdziemy jeszcze masę czasu na relaks. Wspólne czytanie książek, rysowanie, czy rodzinne rozgrywki z planszówkami z pewnością będą smaczniejsze, kiedy będziemy popijać aromatyczną kawę wykonaną przez ukochaną osobę.

Nasz nowy nabytek- automatyczny ekspres do kawy Philips LatteGO 2200 sprawia, że wspólna kawa jest jest jeszcze smaczniejsza niż dotychczas.

Ekspres do kawy cechuje przede wszystkim bardzo intuicyjny panel aż z 3 rodzajami kaw do wyboru, począwszy od esencjonalnego espresso, poprzez aksamitne cappuccino kończąc na pachnącej czarnej kawie, oraz funkcyjnymi przyciskami, które łatwo dostosują wielkość oraz głębię smaku kawy. 12 stopniowa regulacja mielenia kawy wpływa znacząco na grubość ziaren oraz aromat unoszący się w całym domu, a funkcja spieniania mleka LatteGo sprawi, że nasza kawa będzie miała idealnie aksamitną piankę i zadba o najbardziej wysublimowane podniebienia naszych domowników czy gości. System ten składa się z dwóch części i nie ma żadnych rurek, co powoduje że czyszczenie jest dziecinnie proste.

Ogromną zaletą jest także łatwość czyszczenia urządzenia nie tylko pod bieżącą wodą lecz także w zmywarkach- to wszystko dzięki wyjmowanym tackom i pojemnikiem na fusy. Samoczynne czyszczenie dysz sprawi, że nasze urządzenie będzie zawsze gotowe do użycia natomiast funkcja AquaClean jest bardzo przydatna w domach, gdzie problem twardej wody jest uciążliwy.

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Philips LatteGO 2200

Jak widzicie bycie nowoczesną panią domu nie wymaga ode mnie wiele pracy, a radość z czystego domu i porządku wokół mnie sprawia, że zamiast narzekać na swój ciężki los, czepię z życia to, co najlepsze.

*wpis powstał przy współpracy z marką PHILIPS.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl