Pamiątka Chrztu Świętego Agaty.


Nie ukrywajmy – narodziny dziecka wywracają świat do góry nogami.
Odtąd każdy element naszej codzienności przechodzi na zupełnie inne tory, a my sami musimy zmierzyć się z jedną najważniejszych, życiowych ról. Zapewne z tych względów, chrzciny dziecka traktujemy równie poważnie – w końcu okoliczność ta oznacza symboliczne przyłączenie naszej pociechy do ważnej wspólnoty.

15 lipca 2017 to ważna data w życiu naszej córeczki.

To niezwykle ważne wydarzenie świętowaliśmy w gronie najbliższej nam rodzinie, a wspomnieniami zamkniętymi w naszych fotografiach podzielimy się dzisiaj na blogu.

Większość z nas w swoich rodzinnych domach może znaleźć pamiątki Chrztu wywołujące niemałe emocje. Świece, ubranka, czy biżuteria otrzymana w prezencie to wymowne rekwizyty, które warto zachować dla następnych pokoleń. Mimo to, nie da się ukryć, że to właśnie poruszające zdjęcia stanowią najlepszy ślad ważnych wydarzeń naszego życia. Zachowanie wizerunków bliskich osób, które były z nami w tym wyjątkowym dniu to pamiątka absolutnie bezcenna.

W naszym domu posiadamy tradycyjny album wraz ze zdjęciami od fotografa, które bardzo lubimy przeglądać. W końcu cała czwórka na jednym zdjęciu to nie lada wyzwanie, a wraz z chrzestnymi to wspaniała pamiątka na lata.

Na zdjęcia studyjne udaliśmy się przez mszą w kościele. Cała zabawa trwała około godziny. Ustawianie, rozśmieszanie dzieci- szczególnie przy dwójce bywa to trudne do zgrania, ale fantastyczna Pani Fotograf sobie świetnie poradziła. Tym razem również pozostaliśmy wierni naszym znajomym, którzy fotografowali nasz wielki dzień oraz chrzest Jakuba. Studio MaJa jak zawsze świetnie sobie poradziło, a my jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć.


Po zdjęciach przyszedł czas na szybkie karmienie oraz małą drzemkę i popędziliśmy do Kościoła na najważniejszy element tego dnia. Nasz maleńka księżniczka wystąpiła w raczej innym ubiorze niż większość chrzczonych dziewczynek, ale uważam, że nie każde dziecko musi być ubrane do chrztu na biało. Jest taka dowolność przepięknych ubranek, że na prawdę można wybrać coś innego.
Msza, a właściwie sam sakrament oraz komunia trwały ok. 30 minut więc obecne dzieci nie miały okazji nawet się znudzić całą uroczystością- w porównaniu do chrztu Jakuba, gdzie msza trwała 2,5 godziny!!!

Proboszcz jak zawsze uśmiechnięty zapozował z nami do zdjęć oraz dał błogosławieństwo również starszakowi- wspaniały człowiek!

Następnie udaliśmy się do naszego ulubionego miejsca na obiad i małe słodkości. Na zjeździe z Autostrady A2 mieści się wyjątkowa restauracja urządzona w folkowym stylu- Oberża pod Złotym Prosiakiem. Często wybieramy się tam na niedzielne lody lub obiad, kiedy nie chce nam się stać przy garach. Pyszne jedzenie, cudowna obsługa i co najważniejsze święty spokój. Zagrodzony plac zabaw, na którym do woli mogą bawić się dzieciaki, polne kwiaty, wiejska zastawa i chleb ze smalcem na przystawkę. Powiem Wam szczerze, że mnóstwo ludzi dużych miast można tam spotkać, zazwyczaj w porach obiadowych- ludzie szukają wiejskiego klimatu, chcą uciec od miejskiego zgiełku, a tam zapominasz o pogoni, pracy, pieniądzach- rozkoszujesz się świeżym powietrzem, lasami i tam całym klimatem. Slow life pełną gębą.

Rodzina Piotrka nigdy tam jeszcze nie świętowała uroczystości więc takie miejsce było ogromnym zaskoczeniem, za to w naszej rodzinie już niejedna impreza właśnie w tamtym miejscu się odbywała.

Oprócz zdjęć z profesjonalnej sesji dla zatrzymania w pamięci tych wspaniałych kadrów stworzyliśmy po raz kolejny przepiękny pamiątkowy fotoalbum od PRINTU, gdzie oprócz całego przygotowania oraz sakramentu chrztu wstawiliśmy także fotografie dziadków oraz miejsca, w którym świętowaliśmy, a miejscówka była faktycznie godna uwagi.

Piękne szablony, duże rozmiary i profesjonalne wykonanie pozwolą cieszyć się wspomnieniami przez długie lata. Można wybrać gotowy szablon lub samodzielnie dopasować fotoalbum do swoich potrzeb. Nie ma nic wspanialszego niż oglądanie cudownych zdjęć właśnie trzymając je w ręku. Mimo, że na dysku mamy ich z imprezy mnóstwo, to jednak częściej sięgam po te w wersji albumowej. Jak zawsze przygotowanie fotoksiążki było banalnie proste. Łatwa aplikacja, która wraz z samouczkiem poprowadzi nas do stworzenia wspaniałej pamiątki sprawi, że nawet laik nie będzie miał z tym problemu. W zależności od naszych preferencji możemy dobrać inne tło na każdej stronie oraz zmienić układ zdjęć czy dodać podpisy, które nawet za kilkanaście lat przypomną nam o całym wydarzeniu.
Jakość jak zawsze zachwyca. To już kolejny nasz produkt z PRINTU i za każdym kolejnym razem jesteśmy tak samo zadowoleni nie tylko z jakości, ale także z czasu realizacji oraz kontaktem z klientem. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie można z tej strony zamówić także inne foto-gadżety, np wielkoformatowe fotografie lub kalendarze ze zdjęciami najbliższymi naszemu sercu.
Fotoksiążka idealnie pasuje na prezent dla Babci lub Dziadka.

"Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć je gdzie zatrzymać i móc tam wracać."Pamiętając o radości jaką nasze dzieci sprawiają nam wszystkim, postanowiliśmy również z ich wspólnego zdjęcia zrobić fotoobraz. Przejrzeliśmy dostępne opcje i przy okazji natrafiliśmy na test fotoobrazu od Saal Digital.

Po zgłoszeniu otrzymaliśmy pozytywną decyzję i dzięki temu mogliśmy zamówić wspaniałą pamiątkę.

Na stronie internetowej mamy ogromny wybór powierzchni fotoobrazów. Od pleksi po obraz na płótnie. Każdy znajdzie w tej kwestii coś dla siebie, więc tutaj mamy już pierwszy wielki plus. Kolejny aspekt to rozmiar. Od 10x15 do nawet 110x240. Fotoobraz spokojnie możemy podarować w formie prezentu lub po prostu zamiast kilku ramek ze zdjęciami powiesić jedną dużą fotografię, która na pewno będzie wyglądała bardziej nowocześnie.

Nowa technologia mocowań sprawi, że nasze ściany nie będą powiercone kołkami, które pozostawią ślady na długie lata, a oprócz tego wszystkiego niewygórowane ceny dopełnią naszą radość z zakupu.

Po otrzymaniu przesyłki byłam zachwycona jakością wykonania. Doskonale zabezpieczona paczka pozwoliła bezpiecznie przebyć drogę aż z Niemiec do Polski. Jakość, kolory, ostrość wszystko na najwyższym poziomie! W dodatku w procesie zamawiania pomaga nam specjalna, prosta w obsłudze aplikacja od producenta.

Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego prezentu dla bliskiej osoby lub po prostu marzy wam się fotoobraz z zdjęciem waszego autorstwa, to koniecznie musicie zajrzeć do firmy Saal Digital.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl