Blog Parenting Poznań- relacja.18.03.2017 po raz pierwszy czteroosobową rodziną wyruszyliśmy na spotkanie blogerów parentingowych. Uczestniczyliśmy w Blog Parenting Poznań, który skupił dość dużą ilość blogerów kategorii okołodziecięcej.

Podróż upłynęła nam szybko i przyjemnie, a to dlatego, że postanowiliśmy wyjechać sobie dzień wcześniej i spotkać się ze Zwykłą Matką i jej Rodzinką- dziękujemy za gościnę.
O dziwo przejechaliśmy ponad 300 km bez żadnej przerwy- Agatka całą drogę przespała, natomiast Kubuś jak zawsze chętnie z nami się bawił.


Noc spędziliśmy w jednym z poznańskich hoteli i w sobotę rano udaliśmy do miejsca, gdzie cały event się odbywał, a mianowicie do Parku Rodzinka w Skórzewie. Miejsce było strzałem w 100, a nawet 100, bo dzieci obecne na tej imprezie korzystały z parku zabaw, który jest ogromny. Przyznam szczerze, że sama miałam ochotę zdjąć buty i wskoczyć na zjeżdżalnie, ale było mi trochę głupio ;-)


Zdjęcie pochodzi ze strony Parku Rodzinka

Zdjęcie pochodzi ze strony Parku Rodzinka
Po uroczystym przywitaniu wysłuchaliśmy przedstawicieli marki ANEX. Jesteśmy na etapie poszukiwania wózka dla Agaty, bo choć mamy ten po Kubie, to chciałabym jednak zakupić coś zupełnie innego. Lżejszy stelaż, niebanalny wygląd i wygoda to dla mnie podstawa. Po prelekcji mogliśmy obejrzeć prezentowany wózek oraz dopytać o szczegóły. Przyznam szczerze, że prezentowany model bardzo przypadł mi do gustu.

W międzyczasie udało mi się podejść do stanowiska z kosmetykami Ziaja, aby sprawdzić kondycję swojej skóry i przekonać się czy nie mam za dużo zmarszczek ;-) Nie tylko panie korzystały z tej możliwości, również nasi mężowie badali cerę, aby wiedzieć jak ją odpowiednio pielęgnować.

Oprócz bardzo ciekawych prelekcji Ilony Kosteckiej z Mum and the city i Tomka Smacznego z Tasty Way of life mogliśmy uczestniczyć w warsztatach gotowania z Piotrem Skibą oraz spotkaniu z przedstawicielką Instytutu Matki i Dziecka.

Ilona dawała bardzo ciekawe rady odnośnie świata on-line i blogosfery. Dzięki niej wiem na co musimy zwrócić większą uwagę na naszym blogu i fanpage`ach. Przyznam szczerze, że poczyniliśmy już pewne kroki i zdecydowaliśmy się na zakup nowego aparatu, aby jakość naszych zdjęć była jeszcze większa. Planujemy jeszcze kilka zmian, ale musicie być cierpliwi- wszystko w swoim czasie.

Tomek świetnie opowiadał o tacierzyńskim. Mojemu mężowi bardzo przypadło to wstąpienie do gustu- zgadnijcie dlaczego?! ;-) Ja w tym samym czasie poznawałam nowe smaki razem z szefem Piotrem Skibą. Niebanalne połączenia smakowe i pięknie podane dania są niewątpliwie przepisem na wspaniałe spotkania przy stole.

Agnieszka Walkowiak z bloga Instrukcję poproszę poprowadziła wystąpienie o chustonoszeniu. Fantastyczna babeczka, która przy okazji podpowiedziała mi jak prawidłowo zawiązać chustę razem z Agatką. Pamiętajcie, że prawidłowe noszenie malucha ma znaczący wpływ na jego dalszy rozwój.Na sam koniec udałam się na warsztaty Danone. Spotkanie z ekspertem od żywienia utwierdziło mnie w przekonaniu, że choć staram się dbać o moje starsze dziecko  jak najlepiej, to jednak występują po drodze pewne niedociągnięcia. Zbilansowana dieta dla całej rodziny nie musi być nudna. Kolorowe, zdrowe i przede wszystkim smaczne potrawy mogą królować na naszych stołach każdego dnia. Oprócz tego otrzymaliśmy fantastyczna torbę wypełniona pysznymi danonkami.


Poza warsztatami poplotkowaliśmy sobie z innymi blogerkami. Było fantastycznie znów spotkać się ze znajomymi i choćby chwilę pogadać twarzą w twarz. Dziękuję bardzo organizatorce eventu- Basi z bloga Pierwsze Kroki za możliwość uczestnictwa.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl