Przytulanki z duszą- Friends with Glasses.


Przytulanki to jedne z najbardziej uniwersalnych zabawek, które są idealne dla dzieci w każdym wieku. Kilkumiesięczny maluszek może je tarmosić do woli, a starszak potraktuje, jako towarzysza zabaw, powiernika, mały przedmiot, który może wzmocnić jego poczucie bezpieczeństwa.

Przytulankę możemy kupić na prezent na dzień dziecka, pod choinkę czy po prostu idąc w odwiedziny. 

Jakie przytulanki sprawią, że staną się idealnymi zabawkami dla dzieci? Ano te, stworzone z duszą i ogromną precyzją.

Teraz, kiedy w naszym domu pojawi się Agatka chciałam wybrać dla naszych dzieci przytulanki, które będą jedyne w swoim rodzaju. Takie, które będą stworzone tylko i wyłącznie dla nich.
Zgłosiłam się więc do cudownej kobiety, która wkłada mnóstwo serca w wykonanie przytulanek, a jednocześnie sprawia, że dorosły ma ochotę zakupić również sztukę na własny użytek.

Olga i jej wyjątkowe Friends with Glasses spełniają wszystkie nasze wymagania.


Nie wiedziałam jak starszak zareaguje na nową zabawkę, ale z racji tego, że jest wielkim fanek lisków dostał właśnie takiego cudaka w wersji XXL. Zabawka jest niewiele niższa od Jakuba więc można powiedzieć, że ma wspaniałego kompana do zabawy. Wspólne czytanie książeczek czy zabawa autkami to tylko garstka Jego pomysłów. Lisek towarzyszy naszemu synkowi podczas spania i jedzenia. Jeździ z nami na wycieczki i odprowadza Go do przedszkola. Cudowna przytulanka dla dużego i małego chłopca.Agatka również otrzymała swoją przyjaciółkę. Cudowna Pani królikowa na pewno stanie się Jej ulubioną przytulanką. 65 cm maskota czeka w łóżeczku na swoją właścicielkę, która już niedługo pojawi się na świecie. 


Co mnie zaskoczyło w przytulankach Friends with Glasses?
  • -Jakość wykonania. 
To jest najważniejsza rzecz, na którą zwracam uwagę przy wyborze produktów dla dzieci. Przytulanki są dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Pięknie i starannie wykonane stroje i urocze okulary są hitem nad hity

  • -Dobór kolorów
Każda sztuka ma inne ubranka w różnych kolorach. Piękne płaszczyki, sukienki czy oryginalne dresiki z różnymi aplikacjami- do wyboru do koloru.

  • -Wyjątkowość. 
Nie znajdziemy drugiej takiej samej przytulanki. Każdy produkt jest stworzony na indywidualne życzenie Klienta. Dzięki temu Twoja pociecha otrzyma 1 wyjątkowy egzemplarz swojej przytulanki.

  • -Wielkość. 
Serio, serio. Zabawka o wysokości 72 czy 65 cm? Przecież to prawie tyle, ile wzrostu mają nasze maluchy.


Dlaczego warto kupować przytulanki dzieciom?
  1. Dają poczucie bezpieczeństwa, zmniejszają napięcie, stres, uspokajają.
  2. Ułatwiają zasypianie, szczególnie jeśli towarzyszą dzieciom poza domem, bo zaspokajają poczucie bezpieczeństwa.
  3. Są idealne, kiedy maluszek idzie do przedszkola czy żłobka, gdy trafia do zupełnie nowego otoczenia, bez mamy i taty.
  4. Mogą uczyć wyrażania emocji i uczuć, np. gdy rodzic odgrywa różne role przy pomocy zabawki, a tym samym pokazuje jak może ona okazywać radość czy też złość.
  5. Mogą też uczyć samodzielności. Dziecko może ubierać lub karmić maskotę, co następnie pomoże mu wykonywać te czynności samodzielnie.
  6. Są towarzyszami zabaw, w których często dziecko nadaje im określoną rolę lub/i przybiera względem nich rolę rodzica/nauczyciela. To z kolei zwrotnie wpływa na rozwój jego wyobraźni.
Przytulanki mogą spełniać więc wiele ról. Być wzorem i kontrastem, kiedy dziecko ma kilka tygodni, przyjacielem od zasypiania, towarzyszem zabaw i kimś, kim można się zaopiekować. Warto więc wybrać takie, które z jednej strony będą dla dziecka ciekawe, zachęcą kolorami i kształtem, ale także będą w pełni bezpieczne. 
I takie są właśnie nasze dzisiejsze przytulanki od Friends with Glasses.
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl