Hip Hip Hura, czyli kapitalne łamigłówki.


Doskonale wiemy, że nasze dzieci dość szybko się nudzą zabawkami czy innymi rzeczami. Tak na serio, to dobrze byłoby gdyby każdy rodzic miał szeroki wachlarz zabaw przygotowany specjalnie dla swojego dziecka. Jak wiadomo nie zawsze jest możliwe, bo przecież mamy swoje obowiązki domowe i zawodowe.
Choć nie wiem jak byśmy chcieli, to niestety nie jesteśmy w stanie spędzić całego dnia na wymyślaniu zabaw i wprowadzaniu je w życie.

Na szczęście są tacy, co doskonale się na tym znają i dzięki temu takie osoby, jak ja- mogą z ich dobrodziejstw korzystać bez ograniczeń.

Ferie zimowe za pasem. Już od 16 stycznia będziemy cieszyć się znowu swoją obecnością w domu. Chwilę wcześniej przygotowałam się na ten czas i zamówiłam Kubie super łamigłówki, które na pewno nie znudzą mu się w ciągu kilku minut. Oprócz tego dużo kolorowanek, papier kolorowy, klej, farby i spędzanie czasu w domu będzie równie interesujące co w przedszkolu.

Podczas karmienia Agatki będziemy na spokojnie mogli korzystać z fantastycznych łamigłówek od Kapitana Nauki.Hip, hip hura to zestaw 200 obrazków w formie książeczki edukacyjnej. Zagadki umieszczone na rysunkach dotyczą codziennego życia  świetnie nadają się dla już 2 latków. Piękne ilustracje i żywe kolory zachęcą dzieci do zabawy.

Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, która jednocześnie wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, rozwijają spostrzegawczość i zdolność koncentracji. Uczą rozpoznawania kierunków i porównywania wielkości.
Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić, a przecież nam- rodzicom zależy na tym, aby nuda raz na zawsze zniknęła z naszego domu.social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl