Znacie Babaryba?


Zimowy okres, długie wieczory i przedświąteczny czas skłania nas do zabaw z naszym Synem jszcze bardziej niż dotychczas.

Kiedy było na dworze ciepło odbywaliśmy wieczorne spacery lub wycieczki rowerowe. Teraz mimo odblaskowych elementów strach wyjść na ulicę, bo ciemno, zimno i w dodatku niezbyt bezpiecznie, kiedy na Twojej ulicy nie ma chodnika.

Spędzamy więc sobie popołudnia i wieczory na zabawach, układaniu puzzli, rysowaniu, a także czytaniu książek. 
Kiedy w ostatnich dniach do mojego domu zawitał kurier z paczką nie sądziłam, że znajdziemy w niej tyle dobroci.

9 cudownie ilustrowanych książek od wydawnictwa Babaryba sprawiło, że zapomnieliśmy o nudzie.
Pięknie wydane książki z cudownymi i niezwykle uczącymi elementami zaczarowały Kubusia.

Jak większość z Was wie, te książki okazały się niesamowitym hitem. Wielu z Was pewnie posiada je w swojej biblioteczce. Jesteśmy szczęśliwi, że również dołączyły do naszego zasobu książek

"Naciśnij mnie" to książka, którą trzeba przekręcać, na którą trzeba dmuchać, której trzeba klaskać... 
Interaktywna, niezapomniana, zachęca dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i nauki. 
Niezwykłe przygody kolorowych kropek rozbudzą wyobraźnię każdego czytelnika.

"Mały żółty i mały niebieski" zachęca dzieci do myślenia abstrakcyjnego, pobudza wyobraźnię czytelników do kreatywności. Zmusza do zastanowienia nad poważnymi sprawami w życiu małego człowieka: posłuszeństwem i nieposłuszeństwem wobec rodziców, przynależnością do grupy i rodziny, konsekwencjami własnych wyborów.

"Mieszkamy w książce" to świetna historia Leona, który wszystkim się przejmuje oraz Malinka, która zdaje sie niczym nie przejmować. Świnka jest rozbrykana, a słoń zadaje dużo pytań. Oboje świetnie się ze sobą bawią i bardzo się przyjaźnią. Jak Flip i Flap czy Asterix i Obelix zabawnie się uzupełniają i wzajemnie rozśmieszają.W pierwszym tomie serii Leon i Malinka zaskoczeni odkrywają, że mieszkają między kartkami i że są bohaterami książki, którą właśnie ktoś czyta...Książka "Klapu Klap" zachęca do wspólnej interaktywnej lektury i edukacji poprzez zabawę (nauka liczenia od 1 do 15 oraz logopedyczne ćwiczenia usprawniające wymowę). Możesz tą książką klaskać, przybijać piątkę, brzdękać, klapać, a nawet plimkać! Nauczysz się też liczyć oraz wydawać różne śmieszne dźwięki... Zaproś do zabawy z KLAPU KLAP swoich najbliższych!

Baw się ksiązką jak tabletem z "Kliknij mnie"Blipek chce wygrać w swojej komputerowo-książkowej grze. Ale tylko Ty możesz mu pomóc: klikając, dmuchając i trzęsąc książką! Ta interaktywna zabawa spodoba się wszystkim dzieciom i ich rodzciom. 
UWAGA! Książka nie potrzebuje baterii, ani zasilania. Wystarczy dziecięca wyobraźnia!

Jeśli wypowiesz w obecności dziecka słowa – zadek, pupa, ogonek, kuperek lub kupa, ono je powtórzy ze śmiechem. Jeśli będziesz opowiadać o nich dłużej, będzie cię uważnie słuchać i zaśmiewać się do łez. Przekonać można się o tym podczas czytania zabawnej, ale i bardzo mądrej książki – „Pupy, ogonki i kuperki” Mikołaja Golachowskiego, która została pięknie zilustrowana przez Mroux.
Czy wiesz czym myje zęby cukiernik, strażak, dentysta lub pianista? A czym krokodyl, jeż, mucha lub królik? Zapraszamy do zaczarowanego i zwariowanego świata szczoteczek do zębów- "Zęboszczotek". Po lekturze tej książki każdy maluch śmiało sięgnie po swoją magiczną zęboszczotkę!Jeszcze nigdy nauka liczenia nie była tak zabawna! Do świata liczb zabiorą nas sympatyczne misie, z którymi wybierzemy się w zwariowaną podróż od 1 do 100. Bezbolesna lekcja matematyki i kreatywnego myślenia. Książka "Liczę do 100" to pozycja wielokrotnego użytku... Całą historię można sobie wymyślić samemu i to za każdym razem inaczej."Gałgankowy skarb" to ukochana książka wielu pokoleń Polaków! Wznowienie po ponad 30 latach było istnym hitem. Książeczka doczekała się kilku wysokonakładowych wydań, na podstawie tej bajki powstał film.


Jak widzicie oprócz masy zabawek poniewierających się w kątach, książki mogą być fajną opcją na prezent. Jeśli nie macie jeszcze zakupionych wszystkich upominków, to zachęcam Was do wybrania pozycji z wydawnictwa Babaryba. Obiecuję, że się nie zawiedziecie.
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl