Podwodny świat- moje marzenie.


Coraz częściej przechadzam się po naszych pokoju nad garażem i coraz bardziej w mojej głowie pojawia się wizja stworzenia w naszym domu podwodnego świata.

W ostatnim czasie mam ochotę eksperymentować, zmieniać i próbować coraz to nowe rzeczy i rozwiązania. Pokój naszego dwulatka wyszedł nam całkiem fajnie, ale czuję jakoś niedosyt.
Chcę czegoś fajniejszego, a jednocześnie nieoklepanego.

Przeglądam więc w wolnych chwilach internet szukając inspiracji i ciekawych rozwiązań do mojego domu. Ilość ciekawych rozwiązań wypełnia moją głowę, a mój mąż już się martwi czy starczy mu czasu i sił na spełnienie moich wyobrażeń. ;-)

Akwarium w domu to dość rzadki widok w obecnych czasach. Można rzec, że już dawno wyszło z mody. Niektórzy uważają, że to przeżytek, inni akwarium wykorzystują jako domek dla swoich zwierząt.

Zawsze marzyłam o pięknych rybkach i jeszcze piękniejszych roślinkach, które delikatnie falują w pięknej wodzie. Być może niebawem spełnię swoje marzenie i oprócz suki oraz kreta buszującego po naszym trawniku będę posiadaczką pięknego zbioru cudownych rybek.

Nie ukrywam, że moje marzenie należy do tych trudnych do zrealizowania, ale staram się być pozytywnie nastawiona do moich planów i mam nadzieję, że je zrealizuje.

Jeśli myślicie, że moim pomysłem jest male akwarium, to muszę Was zaskoczyć, bo wcale tak nie jest. Chcę stworzyć coś niesamowitego, co będzie zapierało mnie dech w piersiach jeszcze przez dług czas.
Jeśli jednak macie w domu mało miejsca, a Wasze dzieci chcą rybki, to zapraszam Was do sklepu, gdzie utkniecie na kilka dobrych godzin. Asortyment sklepu to pond 5000 produktów, które są dostępne na stanie więc będziecie mieli w czym wybierać i przebierać. Oprócz pięknych roślin znajdziecie w sklepie http://www.plantica.pl/ akcesoria do czyszczenia i filtry.

A teraz czas na moją wizję? Co myślicie o takim pomyśle na podwodny świat w domu?


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl