Od zera do miliardera.


Kryzys jest paradoksalnie takim okresem, w którym powstaje najwięcej nowych biznesów i działalności.
Widmo zwolnień z ciepłych posadek inspiruje ludzi do tego, by zaczęli myśleć o uniezależnieniu się od widzimisię prezesów, których nie widzieli w życiu na oczy.
Aby jednak osiągnąć sukces biznesowy, trzeba mieć dobry pomysł na biznes. Środki nie zawsze są konieczne - do dyspozycji są kredyty, dotacje i aniołowie biznesu, a nierzadko udaje się wpaść na pomysł, który prawie nic nie kosztuje.

W dzisiejszych czasach, kiedy biznes goni biznes ciężko jest znaleźć złoty środek i otworzyć działalność, która przynosiłaby dobre pieniądze.
Mój Mąż od dawna nosi się z zamiarem założenia swojej firmy i pracowania tylko na własny rachunek- w końcu miałabym Męża prezesa ;-) Mam nadzieję, że kiedyś spełni swoje plany i będzie miał to, o czym zawsze marzył.

Jak wiemy w dzisiejszych czasach najlepiej sprzedaje się poprzez Internet. Dlatego też roi się w sieci od sklepów internetowych oferujących nie tylko przedmioty, ale także usługi.
Internet jest w tym przypadku najdogodniejszym kanałem handlowym, ponieważ pozwala w prosty sposób promować swoje wyroby docierając do znacznej liczy odbiorców. Jednocześnie, umożliwia szybkie, ale bezpieczne przeprowadzanie transakcji przy wykorzystaniu popularnych serwisów zakupowych.

Zakup swojej domeny i założenie strony trwa dosłownie kilka dni więc pole do popisu jest szerokie.
Najczęściej widuję w sieci sprzedaż asortymentu dla dzieci, rękodzieła, które tak wszyscy uwielbiamy. Wiem, że swój biznes to ciężki kawałek chleba i masa poświęceń, ale jeśli wszystko przemyślimy i stworzymy odpowiedni biznesplan to jest duża szansa, że osiągniemy sukces.
Swoja firma i marka, to nie tylko sprzedaż i tworzenie. Przydałaby się jeszcze ciekawa reklama na portalach społecznościowych. Jak to się mówi "Reklama, dźwignią handlu" więc warto zainwestować choćby na początku w wypromowanie swojej strony, aby pozyskać jak największą ilość Klientów.

Poniżej innowacyjne pomysł na biznes, które sprawią, że zmienisz swoje życie.


Sklep internetowy: w takim sklepie możesz sprzedawać w zasadzie wszystko, czego dusza zapragnie. Bez względu na to, czy to asortyment dla dzieci, meble czy rękodzieło. Możesz podzielić swoje produkty na poszczególne kategorie i cieszyć się kolejnymi zerami na swoim koncie bankowym.

Dekorator wnętrz: masz żyłkę z projektanta? Lubisz dekorować, malować, tworzyć niebanalne dekoracje? Ten biznes będzie dla Ciebie spełnieniem marzeń. Możesz pomagać ludziom i firmom urządzać nie tylko mieszkania, ale także biura.

Personalizowane produkty: znasz się trochę na obróbce graficznej? Projektuj własne wzory na t-shirty, body dla dzieci i buty. Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz w Internecie, a jeszcze więcej w swojej głowie. Gwarantuję Ci, że ten biznes pomoże Ci osiągnąć nie tylko stabilność finansową, ale także zyskasz niepowtarzalną markę, jaką jesteś Ty sama.

Mobilne usługi: jeśli jesteś fryzjerką lub kosmetyczką i posiadasz własny środek transportu to możesz rozpocząć swój biznes od dojeżdżania do Klientów. Jest to nie tylko wygodne, ale także nie wydajesz pieniędzy na wynajmowaniu pomieszczenia.

Blogowanie pomysłem na biznes?: TAK, to jest możliwe. Możesz współpracować z różnymi serwisami jako tzw. freelancer. Masz swoją działalność gospodarczą i możesz współpracować na różnych płaszczyznach z innymi ludźmi. Działasz wg swojego schematu. to ty rozdajesz karty ;-)

Więc teraz pozostaje Ci tylko zakasać rękawy i brać się do pracy! ;-)social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl