Głodni zmian???


Czy wiecie jak wiele osób ma problemy z nadwagą? Niestety ten problem nie dotyczy tylko dorosłych. Coraz częściej spotykamy się z otyłymi dziećmi. 
W dzisiejszym poście chciałabym Was zachęcić do podpisania e-petycji skierowanej do Ministerstwa Zdrowia, która dotyczy wprowadzenia porady dietetycznej finansowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia dla kobiet w ciąży oraz rodziców małych dzieci.
Jako blogująca mama poparłam już swoim podpisem tę inicjatywę i dołączyłam do zespołu GŁODNYCH ZMIAN ;-)

Pokażmy, że otyłość jest problemem, a problemy trzeba rozwiązywać. Tylko odpowiednia profilaktyka wskaże ludziom właściwą drogę. Zdrowe żywienie jest bardzo ważnym aspektem w diecie każdego z nas, a tym bardziej dzieci. 

Pamiętajcie, że im więcej osób się podpisze pod petycją, tym głośniejszy będzie nasz apel. Pomóżmy naszym dzieciom w zdrowym starcie w przyszłość bez zbędnych kilogramów. Pokażmy, że każde dziecko może się zdrowo i smacznie odżywiać, więc zamiast chipsów wybierz #marchefkę ;-)

Projekt #Głodni Zmian nie jest skierowany tylko do rodziców. jeśli wierzysz, tak jak ja, że ta inicjatywa ma sens- podpisz się. Zajmie Ci to tylko chwilę, ale Twój głoś jest niezwykle ważny.

RAZEM możemy zmienić świat...

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami na temat akcji, zapraszam do polubienia i śledzenia FanPage`a -> |klik|
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl