Polecane blogi vol 1.


Codziennie staram się zaglądać na obserwowane przeze mnie blogi. Mam swoje ulubione pozycje jak każdy. Dzisiaj podzielę się z Wami blogami, które czytam.

Zapewne większość z nich znacie i lubicie tak jak ja. 
Kolejna odsłona niebawem ;-)


Tego bloga zna chyba każdy. 
Pięknie opisana historia pokonania niepłodności przez Agnieszkę i jej męża. Autorka jest obecnie szczęśliwą mamą słodziutkiej Majeczki zwanej również Kędziorkiem. 
Blog pisany jest w sposób cudowny. Niejednokrotnie czytając posty wzruszałam się, bo można powiedzieć, że przechodziłam przez bardzo podobną sytuację. Zaglądając na bloga możemy nacieszyć swoje oczy cudownymi zdjęciami przepełnionymi miłością i szczęściem. Aga dzieli się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi wychowywania córki i nie tylko. 

Bloga prowadzi Monika- mama Liwii.
Dziewczyny spędzają razem fajnie czas. Chodzą na place zabaw i spacery.
Blog pokazuje jak można ładnie ubrać swoje dziecko i podsyła mnóstwo inspiracji i pomysłów. Wspólne pieczenie muffinek mamy i córki może być ciekawym pomysłem na spędzenie czasu. Monika odpowiada w swoich postach jak robić piękne zdjęcia dzieciom, bo przecież to nie lada wyczyn. Zwykłe rzeczy, niezapomniane chwile.


Blog prowadzony przez dwie wspaniałe siostry- Justynę i Agatę. Znajdziecie w nim mnóstwo inspiracji dotyczących urządzania mieszkania i nie tylko. Dziewczyny przypomną czasy swojego (i naszego) dzieciństwa oraz podpowiedzą jak w łatwy i prosty sposób zrobić samodzielnie dekorację do domu. Justyna opisze nowe umiejętności swojej cudownej córeczki Liwii i podpowie jak najlepiej zorganizować wakacyjny wyjazd z małym dzieckiem. Ciekawe posty i jeszcze ciekawsze autorki to idealny przepis na sukces.

Ania i Nina. Matka i córka. Obie cudowne dziewczyny. Fantastycznie czytało mi się o tym, jak malutka Nina brała udział w kursie pływania dla niemowląt. Genialnie dawała sobie radę, przez co Jej rodziców rozpierała duma. Ania bloga pisze w sposób bardzo przejrzysty. Czyta się go łatwo i przyjemnie.
Tematy są bliskie nie tylko mnie, ale również innych czytelnikom. Od niedawna powstał wymyślony przez Anię ciekawy cykl na posty. Jesteście ciekawi jaki? Zapraszam do odwiedzin na stronie i FanPage`u.Bloga Pauliny uwielbiam za przepiękne i dziewczęce stylówki jej córki. Na każdym zdjęciu Julia wygląda zjawiskowo. Dziewczyny obecnie mieszkają w Norwegii i chętnie dzielą się z czytelnikami fotografiami z tego pięknego kraju. Autorka dzieli się również swoimi przemyśleniami oraz małymi zmartwieniami. Każdy może wypowiedzieć się w każdej kwestii. Pogodna mama i jeszcze pogodniejsza córa. Duet idealny. 


Wiktoria, mama Kornelki, dziewczyna Mateusza, etatowa kura domowa, a od niedawna także mama pracująca. Jej przygoda z blogowaniem zaczęła się na samym początku ciąży. Blog miał być dla niej swoistą odskocznią od codzienności, a także formą wylania z siebie wszystkiego co leży jej na sercu. Z czasem jednak blog nabrał nowej i chyba najważniejszej funkcji - stał się pasją, Wiktorii największą miłością jest córka, to dzięki niej powstał blog i to ona jest jego bohaterką. Ich życie, przemyślenia i pomysły.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl