Bajki terapeutyczne dla dzieci i nie tylko.
Wiem, że harmonijny rozwój dziecka jest dla każdej mamy bardzo ważny. Nie jest nam obojętne, jakie treści ono przyswaja. Metody nauczania poprzez zabawę zapewne każda z mam ma już opanowane do perfekcji.
A gdyby pójść o krok dalej i ...uzdrawiać, bawiąc?
Mam dla Was ciekawą publikację, która nie dość, że jest pięknie wydana, to jej zawartość sprawi, że miło spędzicie czas ze swoimi pociechami. 
"Mimo Wszystko - bajki terapeutyczne" to idealny audiobook dla dużego i małego dziecka. 
Słuchając wspólnie naszych bajek, spędzicie niezapomniane chwile i poznacie przyjazne postacie, które Twoje Dziecko pokocha i z którymi od początku będzie się identyfikować. 
Meduza Matylda, poszukująca nowych przyjaciół czy marzący o karierze malarza Wojtuś, pomogą Twojemu dziecku odnajdywać się w nowych sytuacjach i lepiej rozumieć siebie. 
Co więcej, jedyny w swoim rodzaju głos Jerzego Kryszaka dostarczy, zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie, dodatkowej dawki radości.
Bajek można słuchać w domu przed snem lub nawet w podróży. Ten niezwykły audiobook to ponad 50 minut przyjemnie spędzonego czasu. 
Połącz przyjemne z pożytecznym i zamiast niszczyć wzrok oglądać bajki przez TV lub na komputerze, włącz je na odtwarzaczu.
Jeżeli dodatkowo lubicie pomagać innym, to powiem Wam, że część dochodu ze sprzedaży audiobooka zostanie przekazana na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Jeżeli już się zastanowiliście i chcecie nabyć tę piękną publikację, to odsyłam Was na stronę Wydawnictwa.social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl