Maminy prezentownik.


Niebawem Dzień Matki. Choć w niektórych krajach obchodzony jest innego dnia niż w Polsce, to jednak ja innych nie uznaję i świętuję 26 maja. Ten dzień jest poświęcony wszystkim mamom za trud włożony w wychowanie swoich dzieci, poświęcenie i miłość.
W sumie to już moje 3 z rzędu święto, bo jeszcze zanim Kuba się urodził, to poniekąd byłam już matką lokatora mojego brzuszka. ;-)
W tym poście chciałabym podzielić się z Wami prezentami jakie są mi bliskie- liczę na to, że mój mąż przeczyta ten post i kupi wraz z  Synem skromny prezent dla Matki ;-)
Dodam, że dla mojej Mamy prezent już zakupiłam ;-)


Oto moja wishlista

1. Książka

Pozycja, o której czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii. 
Być może przyjdzie taki moment, że będę chciała zacząć zarabiać na blogu i ta książka w prosty, ale zarazem konkretny sposób przybliży mi wiele aspektów związanych z blogowaniem. 
Na razie bloga piszę z potrzeby serca i kontaktu z innymi ludźmi.- do kupienia |tu|2. Personalizowana poduszka

Kto nie chciałby aby jego salon był ozdobiony pięknymi, a zarazem w pełni spersonalizowanymi dodatkami? Ja chcę!!! Poduchy do kupienia |TU|
3. Biżuteria.

Która z nas nie lubi delikatnej biżuterii? Wiem, że przy dzieciach trzeba uważać na wiszące kolczyki, łańcuszki czy bransoletki. Z racji tego, chętnie przygarnęłabym jakieś ładne i delikatne kolczyki zapinane na sztyft. Z resztą niedawno zdarzyło mi się zgubić bardzo drogi kolczyk, który dostałam w prezencie i dlatego też nie chcę zbyt drogiego prezentu. Lubie też pierścionki, ale mam ich zbyt dużo więc kolczyki są rozsądnym rozwiązaniem.


4. Kubek

Idealna opcja na moją ulubioną poranną kawę z mlekiem wypijaną około południa zimną ;-)
Piękne wzory w promocyjnych cenach dostępne na DaWanda.5. Zegar do salonu.

Oj przydałby mi się taki ;-) Dostępny |TU|A tak na serio to nie pogardzę małym kwiatkiem i pudełkiem Rafaello. Mało tego, ugotuję tego dnia pyszny obiad i upiekę muffiny, abyśmy mogli w miłej atmosferze nacieszyć się sobą ;-)social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl