X-Combo 2w1 od marki Tefal- recenzja odkurzacza bezprzewodowego myjącego

odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1_
Produkt został udostępniony do testowania przez Groupe SEB Polska sp. z o.o. w ramach promocji "Testuj z TEFAL"

Odkurzacze bezprzewodowe myjące zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników poszukujących efektywnych i wielofunkcyjnych rozwiązań do sprzątania swoich domów. W obliczu szybko postępującej technologii, producenci prześcigają się w dostarczaniu urządzeń, które nie tylko odkurzają, ale również myją podłogi, oszczędzając tym samym czas i wysiłek. W tej recenzji przyjrzymy się jednemu z najnowszych modeli na rynku- Tefal X-Combo 2w1, analizując jego wydajność, funkcjonalność oraz wygodę użytkowania. Czy ten odkurzacz myjący rzeczywiście spełnia obietnice producenta i staje się niezbędnym elementem domowego wyposażenia?

Dlaczego warto wybrać urządzenie 2w1

Wybór urządzenia 2w1, takiego jak odkurzacz bezprzewodowy myjący, niesie ze sobą szereg korzyści, które mogą znacząco ułatwić codzienne obowiązki domowe. Poznaj kilka powodów, dla których warto zainwestować w tego typu sprzęt!
 1. Oszczędność czasu i wysiłku: Urządzenie 2w1 pozwala jednocześnie odkurzać i myć podłogi, co eliminuje konieczność wykonywania tych dwóch czynności oddzielnie, dzięki temu sprzątanie staje się szybsze i mniej męczące.
 2. Wszechstronność: Urządzenia są zaprojektowane do pracy na różnych powierzchniach, co sprawia, że są niezwykle uniwersalne. Niezależnie od rodzaju podłogi w domu, jedno urządzenie może spełnić wszystkie potrzeby.
 3. Kompaktowość i oszczędność miejsca: Posiadanie jednego urządzenia zamiast dwóch (odkurzacza i mopa) pozwala zaoszczędzić miejsce w domu. Jest to szczególnie korzystne dla osób mieszkających na mniejszych przestrzeniach.
 4. Efektywność sprzątania: Nowoczesne odkurzacze myjące są wyposażone w zaawansowane technologie, które zapewniają skuteczne usuwanie brudu i kurzu, a także dokładne mycie podłóg. Wiele modeli posiada funkcje automatycznego dostosowywania mocy ssania i ilości wody do rodzaju podłogi.
 5. Ekonomia: Inwestycja w jedno urządzenie zamiast dwóch może być bardziej opłacalna finansowo. Ponadto, nowoczesne modele często oferują niższe koszty eksploatacji dzięki energooszczędnym technologiom.
 6. Higiena: Urządzenia 2w1 często są wyposażone w systemy filtracji, które pomagają w zatrzymywaniu alergenów i drobnych cząsteczek kurzu, co przyczynia się do zdrowszego środowiska domowego.
Odkurzacze myjące 2w1 to wygodne, wszechstronne i efektywne rozwiązania, które mogą znacząco usprawnić proces sprzątania, oszczędzając czas, miejsce i pieniądze, jednocześnie zapewniając wysoką jakość higieny w domu.

Tefal X-Combo 2w1 - specyfikacja

 • Producent: Tefal
 • Seria: X-Combo 2w1
 • Model: GF3039
 • Cena urządzenia: 1199 zł
 • Rodzaj produktu: odkurzacz bezprzewodowy myjący
 • Moc: 215 W
 • Kontrola mocy: tak
 • Funkcje: odkurzanie, mycie, odkurzanie+mycie
 • Pojemność zbiornika na kurz: 0,55l
 • Pojemność zbiornika na wodę: 0,25l
 • Czas ładowania: 4h
 • Rodzaj baterii: Litowo-jonowa
 • Waga baterii: 450g
 • Poziom głośności: 79 dB(A)
 • Waga: 3,5 kg
 • Uchwyt do przenoszenia: tak
 • Dodatkowe akcesoria w zestawie: ✓ ściereczki do odkurzania na sucho, ✓ ściereczki do wszystkich rodzajów podłóg, ✓ ściereczki do uporczywych zabrudzeń, ✓ filtr zmywalny, ✓ podstawa z uchwytem na ściereczki

Tefal X-Combo 2w1- nowoczesność i wygoda

Tefal X-Combo 2w1 to bezprzewodowy odkurzacz z technologią aktywnego mopowania AeroSpin Mop, który umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Dzięki niemu Twój dom będzie lśnił czystością, a sprzątanie stanie się szybsze i bardziej efektywne.

Poznaj aż 3 sposoby sprzątania:
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
 • aktywne mopowanie - AEROSPIN MOP
Tefal X-Combo 2w1 skutecznie czyści podłogi, w tym nawet zaschnięte plamy, z prędkością do 5 obrotów na sekundę. Dzięki tej technologii, żadna plama nie jest wyzwaniem.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
 • wysoka moc ssąca
Z mocą 215W, Tefal X-Combo 2w1 zapewnia skuteczne zbieranie wszelkich zabrudzeń. Dodatkowo, tryb BOOST pozwala na zwiększenie mocy ssącej za pomocą jednego przycisku, idealnie sprawdzając się przy trudniejszych zadaniach.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1 tryb Boost
 • wytrzymała wymienna bateria
6-ogniwowy akumulator litowo-jonowy zapewnia do 110 minut pracy bez przerwy. Zapomnij o ograniczeniach związanych z kablem, gdyż X-Combo 2w1 oferuje bezprzewodowe sprzątanie przez długi czas, gwarantując wygodę i swobodę ruchu.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Dzięki Tefal X-Combo 2w1, sprzątanie staje się proste i przyjemne. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia najwyższą skuteczność i wygodę użytkowania, sprawiając, że Twój dom będzie zawsze czysty i zadbany.

Funkcje odkurzacza bezprzewodowgo myjącego Tefal X-Combo 2w1

W dzisiejszych czasach efektywność i wygoda sprzątania są kluczowe dla wielu osób, dlatego innowacyjne rozwiązania takie jak Tefal X-Combo 2w1 stają się coraz bardziej popularne. Ten bezprzewodowy odkurzacz oferuje zaawansowaną technologię, która umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. 
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom i zaletom tego urządzenia.
 • funkcja mycia (wet)
Tefal X-Combo doskonale nadaje się do mycia twardych podłóg i usuwania plam. W trybie mycia, urządzenie pracuje bez funkcji odkurzania, co zapewnia cichszą pracę. Możesz cieszyć się skutecznym sprzątaniem przez nawet 110 minut bez przerwy!
 • funkcja odkurzania (dry)
Ten tryb jest idealny do zbierania kurzu i innych zabrudzeń. X-Combo 2w1 działa wtedy jako tradycyjny odkurzacz, bez funkcji mopowania, oferując niezawodną wydajność.
 • funkcja mycia i odkurzania (wet&dry)
Dzięki tej funkcji Tefal X-Combo 2w1 jednocześnie zbiera zabrudzenia i usuwa plamy na wszystkich typach twardych podłóg, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność sprzątania.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1

Do jakich powierzchni nadaje się ten sprzęt?

Tefal X-Combo 2w1 to wszechstronne urządzenie, które doskonale radzi sobie z różnymi typami powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologii i różnorodnym trybom pracy, odkurzacz ten sprawdzi się w każdym domu, zapewniając dokładne i efektywne sprzątanie. 

Oto szczegółowy przegląd powierzchni, do których nadaje się Tefal X-Combo:

 • Podłogi twarde

Kamień, vinyl, linoleum
 1. Duża gęstość włókien mikrofibry i nylonu w trybie aktywnego mopowania zapewnia skuteczne usuwanie zaschniętych plam i brudu.
 2. Optymalna ilość dozowanej wody gwarantuje dokładne mycie bez nadmiernego nawilżania podłogi.

 • Delikatne podłogi

Parkiet, podłogi ceramiczne
 1. Średnia gęstość włókien mikrofibry i nylonu zapewnia delikatne, ale skuteczne czyszczenie, chroniąc powierzchnię przed uszkodzeniami.
 2. Tryb mycia i odkurzania jednocześnie (WET&DRY) pozwala na szybkie i efektywne sprzątanie, zachowując przy tym bezpieczeństwo delikatnych podłóg.

 • Wszystkie typy podłóg

Odkurzanie na sucho
 1. Niska gęstość włókien mikrofibry i nylonu jest idealna do zbierania drobnego kurzu i zabrudzeń na każdej powierzchni.
 2. Tryb odkurzania (DRY) zapewnia dokładne czyszczenie, bez funkcji mopowania, co jest idealne do szybkiego usuwania kurzu i drobnych zanieczyszczeń.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1

Efektywność sprzątania z Tefal X-Combo 2w1

Tefal X-Combo 2w1 to nie tylko wygoda i wszechstronność, ale przede wszystkim efektywność sprzątania. Oto jak to innowacyjne urządzenie zapewnia najwyższą skuteczność czyszczenia w Twoim domu:

Tefal X-Combo wykorzystuje optymalną ilość dozowanej wody do skutecznego mycia podłóg. Dzięki temu usuwanie brudu i zaschniętych plam staje się łatwiejsze i bardziej efektywne. Precyzyjne dozowanie wody gwarantuje dokładne czyszczenie bez nadmiernego nawilżania powierzchni, co jest kluczowe dla zachowania podłóg w doskonałym stanie.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Krótki czas schnięcia to jedna z najważniejszych zalet Tefal X-Combo 2w1. Podłogi są suche w mniej niż 2 minuty po myciu, co oznacza, że możesz szybko wrócić do swoich codziennych zajęć. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie efektywność i oszczędność czasu.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Tefal X-Combo 2w1 nie pomija żadnych obszarów podczas sprzątania. Urządzenie skutecznie czyści nawet przy krawędziach, co zapewnia pełne pokrycie powierzchni. Dzięki temu masz pewność, że każda część Twojego domu będzie dokładnie posprzątana, bez pominiętych miejsc.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Możliwość dodania dedykowanych detergentów do zbiornika z wodą pozwala na skuteczną dezynfekcję podłóg. Tefal X-Combo 2w1 nie tylko usuwa brud, ale także dba o higienę, eliminując bakterie i inne zanieczyszczenia. To doskonałe rozwiązanie dla utrzymania czystości i zdrowia w Twoim domu, idealne przy dzieciach, zwierzętach czy alergikach.
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
odkurzacz bezprzewodowy mopujący Tefal X-Combo 2w1
Efektywność sprzątania z Tefal X-Combo 2w1 to rezultat zaawansowanej technologii i przemyślanych funkcji. Optymalna ilość wody, szybki czas schnięcia, kompleksowe pokrycie powierzchni i możliwość dezynfekcji sprawiają, że urządzenie jest niezastąpionym narzędziem do utrzymania czystości w Twoim domu. Dzięki niemu sprzątanie staje się bardziej skuteczne, szybkie i higieniczne.

Zalety i wady Tefal X-Combo 

Zalety

 • Wszechstronność 2w1: Tefal X-Combo łączy funkcje odkurzania i mopowania, co pozwala na jednoczesne sprzątanie i mycie podłóg. To oszczędza czas i zwiększa efektywność sprzątania.
 • Optymalna ilość dozowanej wody: Urządzenie precyzyjnie dozuje wodę, co zapewnia skuteczne mycie bez nadmiernego nawilżania podłóg.
 • Krótki czas schnięcia: Podłogi schną w mniej niż 2 minuty, co pozwala szybko wrócić do codziennych zajęć.
 • Kompleksowe sprzątanie: Tefal X-Combo skutecznie czyści nawet przy krawędziach, zapewniając pełne pokrycie powierzchni.
 • Możliwość dezynfekcji: Dodanie dedykowanych detergentów do zbiornika z wodą umożliwia skuteczną dezynfekcję, eliminując bakterie i inne zanieczyszczenia.
 • Cicha praca: Poziom głośności to zaledwie 79dB, co jest porównywalne do zwykłej rozmowy.
 • Długi czas pracy: 6-ogniwowy akumulator litowo-jonowy zapewnia do 110 minut pracy bez przerwy, co pozwala na sprzątanie dużych powierzchni bez konieczności ładowania.
 • Łatwe opróżnianie i czyszczenie: Pojemnik na kurz i wodę są łatwe do opróżniania i czyszczenia, co zwiększa wygodę użytkowania.
 • Lekkość i ergonomia: Konstrukcja z punktem ciężkości przy podłodze i waga 3,5kg sprawiają, że sprzątanie jest łatwe i wygodne.
 • Pojemność: Pojemnik na kurz o pojemności 0,55l i na wodę o pojemności 0,25l pozwalają na dłuższe sprzątanie bez potrzeby częstego opróżniania.
 • Niewygórowana cena: Odkurzacz bezprzewodowy myjący kosztuje zaledwie 1199 zł.

Wady

 • Wymiana ściereczek: Ściereczki mopujące wymagają regularnego prania w pralce, co może być dodatkowym obowiązkiem.
 • Ograniczenia pojemności: Mimo że pojemnik na kurz i wodę jest stosunkowo duży, przy bardzo intensywnym sprzątaniu może być konieczne częstsze opróżnianie..
 • Brak dedykowanych funkcji do dywanów: Tefal X-Combo 2w1 jest zaprojektowany głównie do twardych podłóg, więc jego skuteczność na dywanach może być ograniczona.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl