Prezenty dla młodych mam - kilka ciekawych pomysłów

Twoja przyjaciółka właśnie została młodą mamą? Z tej okazji chcesz wręczyć jej skromny, ale przydatny prezent? Postaw na funkcjonalne gadżety – takie, które mogą okazać się niezbędne na co dzień. Sprawdź, co przyda się świeżo upieczonej mamie.

Lista prezentów na prezent dla młodej mamy jest bardzo długa. Często jednak znajdują się na niej upominki, które tak naprawdę dedykowane są maluchowi, np. poduszka do karmienia, kocyk, itp. Warto jednak postawić na akcesoria, z których młoda mama faktycznie będzie korzystać – sama. Poniżej prezentujemy kilka propozycji – być może staną się inspiracją?

Kubek termiczny

Macierzyństwo – szczególnie w pierwszych miesiącach – często wiąże się z nieprzespanymi nocami. Dlatego wiele kobiet do energicznego działania potrzebuje kawy. Nie ma jednak nic gorszego niż wypijanie zimnego napoju, co nie należy do rzadkości. Oddaje to choćby takie powiedzenie: „Bycie mamą jest super. Wstaniesz rano, zrobisz sobie kawę…. A wieczorem usiądziesz i ją wypijesz”.

Wcale jednak tak być nie musi – wystarczy, że wręczysz przyjaciółce kubek termiczny. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, utrzymuje on temperaturę nawet przez kilka godzin. Młoda mama będzie Ci wdzięczna, że udało się jej wypić kawę – jeśli nie gorącą, to chociaż ciepłą.. 

Worek plecak

Podczas spacerów z maluchem, każda mama powinna mieć przy sobie podstawowe akcesoria pielęgnacyjne, np. zapas pieluszek i chusteczek nawilżanych. Teoretycznie można włożyć je do torby, jednak przewieszona przez ramię jest mało wygodna – szczególnie, jeśli dziecko trzeba wziąć na ręce. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie modny w ostatnich sezonach worek plecak. Zawieszony na plecach, w niczym nie przeszkadza.

Wybierając worek plecak, postaw na modne w tym sezonie kolory. Świetnie sprawdzi się metaliczny złoty lub srebrny albo brudny róż. 

Bidon z wkładem chłodzącym

Zgodnie z zasadami racjonalnego odżywiania się, każdy powinien wypijać optymalną ilość wody. Szczególne znaczenie ma to dla młodych mam karmiących piersią. Warto to wykorzystać, poszukując inspiracji na prezent. W tej roli świetnie sprawdzi się bidon z wkładem chłodzącym. Dzięki temu młoda mama zawsze pod ręką będzie miała coś do picia. To sprawi, że znacznie częściej będzie sięgała po wodę, unikając niedostatecznego nawodnienia organizmu. 

Krokomierz

Wiele młodych mam chce szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Umożliwia to choćby najprostsza aktywność fizyczna, jaką są spacery. Aby jednak móc mierzyć efekty i postępy, warto dysponować odpowiednim urządzeniem. Sprezentuj więc młodej mamie krokomierz. Ten niepozorny gadżet dokładnie zlicza liczbę kroków, dzięki czemu kobieta wie, ile ich wykonała w ciągu dnia. 

Kupujesz gadżety dla młodej mamy? Zadbaj o personalizację

Chcesz, aby nawet drobny gadżet dla młodej mamy znaczył coś więcej? Zależy Ci, aby nabrał wartości sentymentalnej i zawsze dobrze się kojarzył? Odpowiedzią jest personalizacja, dzięki której na konkretny gadżet można nanieść dowolny nadruk.

Znakowanie to doskonały sposób, za pomocą którego zwykły gadżet stanie się wyjątkowy. Pozwala na umieszczenie dowolnego tekstu lub dowolnej grafiki – zgodnie z limitem znaków. Dzięki temu gadżet nabiera zupełnie nowego charakteru, staje się bardziej osobisty. Z takiej opcji korzysta wielu naszych klientów, nie tylko biznesowych – wyjaśnia przedstawiciel OpenGift.pl.

Aby zamówić gadżet dla młodej mamy opatrzony grawerem, należy zaznaczyć taką opcję w momencie składania zamówienia. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi wówczas od 3 do 7 dni.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl