Mamo Mamo coś Ci dam!


Większość z nas jest już mamami. Bez względu na to, czy w naszym domu mieszkają duże czy małe dzieci każdy Dzień Matki jest dla nas wyjątkowy, bo przypomina nam, że choć wychowanie dzieci to ciężka praca i wiele wyrzeczeń, to ich radość oraz uśmiech nam to wynagradza.

Dzień Matki to nie tylko nasze święto. To także wspaniały dzień dla naszych mam, a wspaniałych babć naszych pociech. Gdyby nie one wielokrotnie nie miałybyśmy z kim zostawić dziecka aby wyskoczyć po szybkie zakupy dlatego w tym dniu każdej mamie na świecie należy się wyjątkowy prezent.

Najlepsze podarunki to te od serca, dlatego zróbcie wszystko co w Waszej mocy, by ten dzień dla Was i Waszych mam był niezwykle wyjątkowy!

Ja postanowiłam już się zaopatrzyć w wyjątkowy prezent dla mojej Mamy- mam nadzieję, że Jej się spodoba.

Co wybrałam?
Ostatnio przy jakiejś rozmowie zgadałyśmy się odnośnie drewnianych desek do kuchni. Ani ja, ani moja mama nie tolerujemy plastikowych desek kuchennych. Dla mnie to siedlisko brudu i bakterii.
Nie wiele myśląc wzięłam w rękę telefon i szybciutko w międzyczasie karmiąc Agatkę znalazłam niezwykłe deski z drewna bukowego. Oprócz tego, że są naprawdę grube i śmiało można na nich tłuc schabowe, to mają coś, co sprawi, że staną się wyjątkowym prezentem.

Grawer!
Tak, grawer laserowy to zupełnie nowa forma personalizowanych produktów. Drewno, metal, szkło- w zasadzie każdy rodzaj materiału może zostać wygrawerowany.

Skoro mama potrzebowała deski drewnianej, a ja znalazłam taką, która może być dodatkowo spersonalizowana i podarowana w formie prezentu, to czemu tego nie wykorzystać?! Wzór idealnie odzwierciedla zawód mamy, czyli nauczycielki, a przecież napis "Wioletta kobieta z klasą" tyczy się nie tylko do zawodu, ale przede wszystkim do tego, że moja Mama to niezwykła kobieta. Piękna, mądra i niezwykle oddana innym. Wydaje mi się, że nawet w małym stopniu nie dorównuje jej, choć jestem również oddana rodzinie.
Postanowiłam, że skoro mojej mamie podobają się drewniane dodatki, to wyposażę ją także w eleganckiego pendriva z przepięknym monogramem. Takie urządzenie przyda jej się szczególnie teraz, kiedy podnosi swoje kwalifikacje, a ilość wymaganych dokumentów ciągle się powiększa. Dzięki temu wszystko ma w jednym miejscu i bez problemu może to wydrukować na gotowo.Nie byłabym sobą gdybym przy okazji nie kupiła czegoś sobie. Wiem, wiem lubię wydawać pieniądze-  co ja na to poradzę?! Najważniejsze jest jednak to, że umiem się do tego przyznać, prawda? Pomijając te 4 pary butów, kosmetyki i ubrania, o których jeszcze nie wie mój Mąż. 😊

Wracając do moich zakupów, to nasza kuchnia wzbogaciła się o wspaniałą paterę ze szkła. Dacie wiarę, że mieszkamy w naszym domu 4,5 roku i do tej pory nie mieliśmy patery na ciasto?! Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, bo ludzie żyją bez takich rzeczy, ale zawsze podając ciasto gościom na zwykłym talerzu czułam się jakby w mojej skarpecie ostatni palec zrobił sobie szyberdach i był przypał. Teraz już za każdą wizytą gości w naszym domu takiego przypału nie będzie, bo patera wygląda rewelacyjnie i również posiada grawer- mało tego- taki, abym nigdy nie zapominała, że nie należy się poddawać. NEVER!!!


Tego typu naczynia idealnie nadają się na prezent, np dla Teściowej- jeśli oczywiście ją lubicie, bo wiem, że z tym bywa różnie. Ja swoją bardzo lubię i szanuję więc na Dzień Matki otrzyma równie wyjątkowy prezent, jak moja Mama, ale o to zadba już mój Małżonek.


EDIT:
Mama zachwycona prezentem. MyGiftDna zrobiła super robotę! Jeszcze tam wrócę.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl