Wspaniała zabawa z Kapitanem Nauka.Gry i zabawy rozwijające zdolności naszych dzieci są na wagę złota. Żyjemy w czasach, gdzie wybór tego typu materiałów jest bardzo duży. Patrząc jednak na wymagania naszych pociech ciężko czasami trafić w ich gust i zaangażować do zabawy dłużej niż 10 minut.
Na szczęście udało nam się znaleźć serię gier, które nie tylko uczą, ale także bawią.

Pisałam Wam jakiś czas temu o grze Lotto- |KLIK|. Kapitan Nauka do swojej oferty wprowadził dwie nowe loteryjki: Loteryjka Ubrania i Loteryjka Świat.
Gra Loteryjka Ubrania 3+ to fantastyczna propozycja rodzinnej rozrywki, przeznaczona jest dla dzieci już od trzeciego roku życia. Loteryjka to gra o niezwykle przejrzystych zasadach, polegająca na jak najszybszym wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca znajdującego się na planszy. Dzięki czterem wariantom rozgrywki gra wciągnie maluszki, starsze dzieci, jak i opiekunów.

Gra gwarantuje wiele godzin twórczej rozrywki, a przy tym rozwija pamięć i spostrzegawczość oraz umiejętność rozpoznawania i nazywania części ubrań i ich przeznaczenia w zależności od pory roku, pogody i aktywności.

Wyjątkowe ilustracje autorstwa Katarzyny Nowowiejskiej podpowiadają, jak dopasować strój do konkretnej pory roku.
Gra Loteryjka Świat 3+ polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu obrazka znajdującego się na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.
Zabawa przeznaczona jest dla maluszków już od 3 roku życia. W zestawie znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz, 36 żetonów oraz instrukcja przedstawiająca 4 różne warianty gry.
Loteryjka świat rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów.
Trwałe elementy, wykonane z grubej tektury sprawdzą się idealnie już dla trzylatków, a zabawa w dopasowanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy maluchom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Wyjątkowe ilustracje autorstwa Artura Gulewicza zabiorą graczy w podróż dookoła świata – od podmorskich głębin, przez ruchliwe miasto, aż do kosmicznych przestworzy!

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl