Umilamy karmienie, czyli co by tu zrobić!?


Karmienie piersią stało się dla mnie magiczne. Choć na początku nie było mi do śmiechu, bo towarzyszył temu ogromny ból teraz czuję się, że mogę przenosić góry. Moja mała Pyzunia choć dość często chce się przytulać do Mamy, to wcale mi to nie przeszkadza. Uwielbiam chwile, kiedy mogę patrzeć na moje dziecko lub po prostu oddać się innej przyjemności.
Zawsze narzekałam na to, że nie mam zbyt wiele czasu na czytanie. Nie jestem molem książkowym, ale od czasu do czasu chętnie sięgnęłabym po jakąś ciekawą pozycję. Teraz wreszcie mogę to robić bez wyrzutów, a przy okazji spędzam czas z dzieckiem.


Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę "Całkiem obcy człowiek" autorki Rebbecci Stead.
Jest to niezwykła opowieść o trzech przyjaciółkach. Książka pokazuje, że nawet będąc zupełnie innymi ludźmi możemy tworzyć niezwykłą więź.


Każda z bohaterek musi zmierzyć się z innym problemem, czasami mamy wrażenie, że dziewczyny czują się zagubione. Bridge nosi kocie uszy, nikt nie wie po co, próbuje zrozumieć, dlaczego wciąż stąpa po tym świecie po śmiertelnie groźnym wypadku i zastanawia się, czy kiedykolwiek poczuje w sercu muzykę na widok chłopaka. Tabithy jest młodą feministką, która zawsze zrozumie i pomoże, ale czasami gubi się w tym co robi. Emily za to robi coś, czego raczej nie powinna i musi zmierzyć się z bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dziewczyny razem próbują rozwiązać swoje problemy i wspierają się nawzajem, kierując się zasadą, którą wymyśliły jako małe dziewczynki - nigdy się ze sobą nie kłócić.

Książkę czyta się bardzo szybko.Jest to zasługa dość krótkich rozdziałów. Każde nasze karmienie to przeczytanych kilkanaście stron. Przyznam szczerze, że choć jestem fanką zupełnie innego gatunku literackiego, ta książka bardzo mi się spodobała i  chętnie wyczekiwałam kolejnej możliwości wzięcia jej do ręki i przeczytania kolejnych kilku stron.

Autor: Rebecca Stead
Data wydania: 2017-02-15
Format: 13,5x20,5 cm
Liczba stron: 328
ISBN: 978-83-7966-030-8
Cena: 29,90 zł

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl