`Królestwo liter`- super zabawa i nauka w jednym- recenzja.


Lubimy książki, które zmuszają nas do pobudzenia kreatywności. Dzięki pozycji "Królestwo liter" oprócz wspaniałej zabawy, możemy wprowadzać nasze dzieci w świat nauki i poznawania nie tylko świata, ale także czytania i pisania.
 Nasz dzielny przedszkolak ostatnio nas zaskakuje swoimi umiejętnościami. Chętnie chce się uczyć nowych rzeczy jak liczenie czy poznawanie liter. Edukacja poprzez zabawę jest najlepszą formą nauki i będę to powtarzała do znudzenia.


Wybierając dla niego książki zwracam uwagę przede wszystkim na to, aby rozwijały jego umiejętności i pozwalały ćwiczyć dokładność, a dzięki tej książce jest to możliwe.
Dziecko ma do wykonania różnego typu zadania, które zachęci je do rysowania czy stosowania różnych technik, jak wycinanie czy naklejanie. Ponadto książka jest zbudowana w taki sposób aby oprócz kreatywności dziecko ćwiczyło również logicznego myślenia i wyłapywania ukrytych przedmiotów.
Zróżnicowane zadania przystosowane do wieku będą nadawały się nie tylko dla małych dzieci, ale także dla tych, które już rozpoczęły swoją przygodę z literami.

Opis wydawnictwa: 
W tym królestwie litery rosną na drzewach, biegają, fruwają, zamieniają się w zwierzęta, bawią się w chowanego...można je rysować, ozdabiać, ciąć przyklejać, tworzyć z nich obrazy i inne działa sztuki. są piękne, dziwne, pomysłowe, intrygujące i są wszędzie - bo przecież to "Królestwo liter". Piękne, pełne wdzięku ilustracje, zabawni bohaterowie i pomysłowe zabawy sprawią, że pokochacie tę książkę - kreatywny przewodnik po barwnym świecie typografii, sztuki, fantazji i nieskrępowanej wyobraźni.


Książka składa się aż z 224 stron, które zapewnią całej rodzinie wspaniałą i bardzo kreatywną zabawę. Wasze dzieci chętnie odkryją nowe litery, a także


Wydawnictwo: DRAGON 
Wyłączny dystrybutor : TROY 
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 224
Oprawa: miękka
Format: 206 x 283


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl