Idzie wiosna, bądź FIT.

Kwitnące sady, zielone trawy i cudowne słoneczko sprawiają, że chce mi się wyjść z domu. Wracając z pracy mam w sobie tyle energii, że nie sposób ją spożytkować.


Mycie okien mam już za sobą, ogródek nabiera pięknego wyglądu, a moje ciało od ładnych kilku lat ma dalej do bycia FIT niż stąd do Grenlandii.
Jak to co roku bywa zabieram się twardo do zadbania o swoje ciało, ale jakoś zawsze mi się to nie udaje. 
Problemem jest nie tylko słomiany zapał, ale przede wszystkim problem z utrzymaniem wagi. Chudnę na przemian i tyję. Boję się stosować wszelkich diet, bo bombardujący mnie efekt jojo jest gorszy niż nie stosowanie żadnej diety.
Mimo, że zmieniłam moje nawyki żywieniowe, to nadal mam problem ze zgubieniem zbędnych kilogramów.

Mając już dosyć swojego wyglądu, zaryzykowałam i postanowiłam zakupić środki wspomagające odchudzanie. Wybór nie był łatwy, ale przeczytałam wiele opinii i w końcu zdecydowałam się na zakup. Szybko i łatwo dokonacie zakupu na stronie i-Apteka.pl, a paczka w trybie ekspresowym dotrze wprost do Waszych rąk.

Nie jestem pozytywnie nastawiona do wszelkiego rodzaju stosowania suplementów nie tylko dotyczących dzieci, ale także dorosłych. Nie mniej jednak stwierdziłam, że nic nie ryzykuję, a zyskać mogę wiele,

Do sprawdzenia wiarygodności środków wspomagających metabolizm wytypowałam Get Slim Morning od NOBLE HEALTHDlaczego wybrałam ten produkt?

Suplement diety został stworzony w oparciu o naturalne składników aktywnych. Produkt jest rekomendowany jako wsparcie w odchudzaniu. Zapewnia uzyskanie deklarowanych właściwości przy regularnym i systematycznym stosowaniu zgodnie z zaleceniami, a na tym mi zależy.
Oprócz tego składniki zawarte w tym produkcie są naturalnego pochodzenia. Nie trujesz się chemią lecz odpowiednio dobranych produktom, a także wzmacniasz swój organizm w witaminy.Suplement składa się z takich składników jak:


  • Ekstrakt z zielonej herbaty- spożywany w ramach normalnej diety wspomaga metabolizm i spalanie tłuszczów 
  • Ekstrakt z zielonej kawy, a dokładnie kofeina w nim zawarta, wpływa na poczucie przypływu energii oraz zwiększa czujność i sprzyja koncentracji
  • Zawarty w suplemencie ekstrakt z papryki Cayenne wspiera redukcję masy ciała
  • Chrom przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu glukozy we krwi oraz wspomaga prawidłowy metabolizm 
  • Witaminy: B6 i B12 są istotne dla właściwego metabolizmu, dodatkowo w preparacie znajdziemy witaminę B6 . Witamina B6 wraz z witaminą B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, dodatkowo odgrywają dużą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego oraz produkcji czerwonych krwinek. 

Oprócz wspomnianego wyżej Get Slim Morning dopełniłam wszystko tabletami Digest od VenPharmy. Jest to produkt, który powinien być stosowany przede wszystkim po posiłkach, które są ciężkostrawne lub mogą obciążać nasz przewód pokarmowy.Produkt ten zawiera w sobie koper włoski, kminek, rumianek, czyli zioła bezpieczne dla naszego układu pokarmowego. Dzięki stosowaniu tego suplementu możemy mieć pewność, że nie będziemy czuć się ociężale, błona śluzowa naszego żołądka będzie zregenerowana, a my będziemy się czuć dobrze bez uczucia wzdęcia.


Przystępuję więc do testowania produktów na swoim pulchnym ciele. Efekty możecie śledzić na naszym FanPage`u i Instagrmie.

 * * *
Jeśli wszystko inne zawodzi, a Ty nie czujesz się dobrze w swoim ciele- ZARYZYKUJ.
Zrób coś dla siebie, MAMO! 
Poczuj się pięknie, szczupło i wyjątkowo.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl