Wader- super jakość w ekstra cenie.

Wader zabawki

Wiem, że firma Wader jest wielu z Was doskonale znana. Samochody, dźwigi, traktory, a od jakiegoś czasu produkty dla dziewczynek skradły nie tylko nasze serca.
Na wiele okazji nie tylko dla naszego syna wybieramy właśnie zabawki, które oprócz świetnej ceny i pięknych kolorów, mają również perfekcyjną jakość.

W naszym domu mamy już choćby traktor z przyczepą czy wywrotkę, które w okresie wiosenno- jesiennym są cały czas w użyciu. Nie tylko Kuba jest ich wielkim fanem. Nasza dziewczynka także interesuje się pojazdami, którymi bawi się jej starszy brat.

Chętnie obserwuje jeżdżące wokół niej samochody i szalejącego brata. Czasami coś zabierze spsoci, a czasem siedzi na podłodze i bacznie obserwuje poczynania brata.
Ich wspólne zabawy zazwyczaj przebiegają bez problemu, choć jak to w każdym domu zdarzają się także nieporozumienia, o których mogliście przeczytać już u nas na blogu.

Chętnie obserwują zmagania moich dzieci podczas zabaw. Kuba dzielnie buduje nowe rzeczy przy pomocy swojego dźwigu z serii Middle Truck, wozi materiały budowlane ulubionymi lawetami, które od zeszłego roku są ciągle w użyciu. Na lawecie z kontenerami budowlanymi Tech Truck przewozi klocki, natomiast śmieciarka Super Truck wywozi niewykorzystane materiały. Mała śmieciarka z walcem Tech Truck budują drogę i takim cudem powstaje nasze małe miasteczko.


Oczywiście podczas zabawy powstają coraz to nowe opowiadania i śmieszne historyjki, a ja utwierdzam się w przekonaniu, że każda zabawa jest niezwykle kreatywna

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl