Squla- idealna platforma edukacyjna dla Twojego dziecka.


Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka- tak brzmi dość popularne stwierdzenie, które zdecydowanie pokrywa się z rzeczywistością. Wielokrotnie pisałam Wam, że moje dziecko chce się samo uczyć, a my staramy się go nie ograniczać. Kuba oprócz tego, że bardzo chętnie rysuje, prosi nas także o naukę literek czy cyferek. Postanowiliśmy, że poszukamy mu czegoś fajnego w internecie, bo przecież jest mnóstwo ciekawych platform edukacyjnych, ale z tych dostosowanych do wieku naszych pociech okazała się najciekawsza Squla.

Co to jest Squla i jak się z niej korzysta?Squla to nic innego jak platforma edukacyjna z doskonale dostosowanym do wieku i potrzeb każdego dziecka podziałem zadań. To najbardziej kompletny program do nauki online w domu. Obejmuje prawie 50 000 zadań w postaci quizów, misji i gier.


Dzięki zaawansowanej technologii możemy nie tylko rozwijać zainteresowania i naukę poprzez zabawę właśnie przez taką platformę ale przede wszystkim możemy śledzić sukcesy naszych dzieci. Dzięki raportowi można sprawdzić, ile dokładnie dziecko grało w Squlę, z których przedmiotów rozwiązywało quizy oraz na ile pytań odpowiedziało poprawnie. To jest bardzo ważne, bo często jako rodzice nie zdajemy sobie sprawy jakie braki mają nasze pociechy, przez to nie wiemy jak im pomóc. Poza tym zainteresowanie naszych dzieci i rozwijanie ich jest naprawdę mega ważną sprawą.


Czy moje dziecko nie jest za małe?
Jeśli nadal zastanawiacie się czy Wasze dziecko kwalifikuje się do tego programu to was zaskoczę. Materiał dostępny na platformie edukacyjnej jest podzielony nie tylko na edukację szkolną czyli na dzieci w klasie 1-6, ale także na edukację przedszkolną. Dzieciaki już od 3 roku życia spokojnie poradzą sobie z obsługą nie tylko komputera czy tableta, ale przede wszystkim zadań wykonywanych właśnie online. Ponadto jest możliwość przeskakiwania z poziomu zaawansowania i powrotu do wcześniejszych klas oraz wskoczenia wyżej.
Interaktywne zabawy gry czy quizy, a także filmy edukacyjne skutecznie zachęcą nasze dziecko do poznawania świata i rozwijania się, a intuicyjny panel i ładna grafika sprawiają bardzo dobre pierwsze wrażenie. Systematyczna nauka wejdzie dziecku w krew, kiedy pozna zalety takiej platformy. Oprócz przyjaznej gamy kolorystycznej całej platformy nasze dziecko za poprawne odpowiedzi zdobywa wirtualne monety, które można wymienić na prawdziwe nagrody. Myślę, że taki system nagród skutecznie zachęci dzieciaki do zabawy i nauki w jednym. Ciekawą opcją jest możliwość rywalizowania wraz ze znajomymi, których można dodać swojego panelu.Miesięczny koszt użytkowania tej platformy wynosi niespełna 15 zł. Jest to niewiele w porównaniu do tego ile rodzice płacą czasami za korepetycje swoich dzieci. Platforma edukacyjna Squla jest bezpieczna dla dzieci, nie ma na niej reklam. Jest także starannie przygotowana i aktualizowana przez grupę pedagogów i edukatorów. 

Rozwijaj zainteresowania i talenty dziecka!

Squla wspomaga indywidualny sposób uczenia się każdego dziecka.
  • Motywujące zadania w Squli pozwalają wyprzedzić realizowany materiał, poszerzyć wiedzę i odkryć ukryte talenty
  • Squla pomaga w nadrabianiu zaległości, utrwalaniu wiedzy i przygotowaniu do klasówek
  • Dodaje pewności siebie i sprawia, że nawet wcześniej nielubiane przedmioty stają się atrakcyjne!
Dodatkowo SQULA dostępna jest także dla szkół. Charakteryzuje ją zgodność z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz to, że z platformy można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach, smartfonach oraz na tablicach interaktywnych- co jest bardzo wygodne.Więc teraz |KLIK| i bawcie się dobrze razem z dziećmi!

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl