Metamorfoza pokoju 2-latka.


2 urodzinki Kuby już za nami. Jako rodzice chcemy dla naszego Synka jak najlepiej. Stwierdziliśmy, że w ramach prezentu urodzinowego odmienimy jego dziecięcy pokoik na bardziej dorosły. 

Pomysłów jak zawsze było bardzo dużo, ale chcieliśmy wybrać kolory i dodatki aby były ładne, dopasowane do naszych gustów i co najważniejsze aby spodobały się Kubie, dlatego też włączyliśmy Jego zdanie w wybieranie niektórych elementów. Kubuś był tym zachwycony.

Nasz zamysł od dawna kręcił się już w kierunku fototapety. Jak wiecie wybór jest tak duży, że może to przyprawić każdego o ból głowy. 
Przejrzeliśmy mnóstwo stron internetowych, ale niestety nie byliśmy do końca przekonani do produktów, które były oferowane. Ceny wybranych produktów były bardzo wysokie, a jakość nie zadowalająca. Trafiliśmy w końcu na stronę, gdzie oszaleliśmy z radości. 

Cała TRÓJKA!

to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy ze sztuką użytkową,  odpowiadającą najbardziej wyrafinowanym gustom. Z ogromnej bazy zdjęć, obejmującej kilka milionów pozycji wybrać można fototapety, obrazy, plakaty  naklejki na ścianę, laptopa, lodówkę czy inny mebel o  dowolnej, najbardziej wymyślnej tematyce.
Uważasz, że wystarczy niebanalny, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować ściany i meble na nowo? Równie łatwo, Twoim zdaniem, nadać nowe życie zwyczajnym sprzętom i starym przedmiotom? Jeśli tak myślisz, to koniecznie odwiedź REDRO. Bo znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, by żyć kolorowo.
W całym ogromie pięknych fototapet zdecydowaliśmy się na jedną. Dla nas jedyną i cudowną. Mapa świata to jest to, co nas zainteresowało. Jak wiemy remontów nie robi się co roku więc taki pomysł z lekkim wyprzedzeniem zrodził się w naszej głowie. Kiedy Kuba będzie starszy będziemy się uczyć państw i przy okazji pokazywać je paluszkiem.
Zobaczcie jak wygląda nasza fototapeta.


Żeby jednak całość ze sobą współgrała niezbędne było odświeżenie pokoju. W tym celu poczyniliśmy zakupy pozwalając Kubie wybrać kolor na ściany. Sufit i skosy zostały przemalowane na biało, natomiast reszta została pokryta szarą farbą. Jesteśmy wierni i to na chwilę obecną się nie zmieni firmie Śnieżka

Przy pierwszym malowaniu zanim się wprowadziliśmy do nowego domu, wszystkie ściany zostały pokryte właśnie Śnieżką. Efekt był rewelacyjny, ponieważ farba też firmy bardzo ładnie pokrywa ściany już przy pierwszym malowaniu. Nawet na świeży tynk!!!! Paleta kolorów jest tak duża, że wybranie jednego odcienia graniczy z cudem. Kuba jednak zdecydował za nas i 3 wybranych kolorów wybrał 1. Padło na kolor MIEJSCE OGRODY nr 167. Wybraliśmy linię "Kolory Natury"oraz "Pearl White". 

Kilka zdjęć przed metamorfozą:

I po ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl