Mój sposób na szybkie i zdrowe posiłki- Multicooker Crock-Pot

Multicooker Crock-Pot
Jeśli jesteś panią domu i odpowiadasz za przygotowanie posiłków dla rodziny, doskonale wiesz ile czasu potrzeba na ich przyrządzenie.

Nie od dziś wiadomo, jak przygotowanie zdrowego i pysznego posiłku, zajmuje wiele czasu. Już dziś możesz 70% szybciej przygotować pyszne i zdrowe dania dla całej rodziny, bez długich godzin spędzonych w kuchni.

Poznaj mój szybki sposób na gotowanie.

Uwielbiam gotować i to już wielokrotnie pisałam na naszym blogu. Przyrządzanie pysznych ciast, dań głównych, przekąsek, czy przyjęć nie stanowi dla mnie żadnego problemu i sprawia mi wiele przyjemności. Odkąd jednak coraz więcej pracuje brakuje mi czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, które są różnodne i przede wszystkim zdrowe. Chcę dbać o swoich bliskich najlepiej, jak potrafię dlatego też postanowiłam sprawić sobie mały prezent, który w dużej mierze odciąży mnie i zachwyci smakami wszystkich domowników.
Jeszcze kilka lat temu zastanawiałam się nad zakupem wolnowaru, które polecałało mi dość dużo osób. Jednak analizując wszystkie za i przeciw wybrałam produkt, który świetnie sprawdza się w kuchni i ma wiele dodatkowych funkcji. Mowa oczywiście o MultiCookerze Express Crock-Pot CSC051X, który jest genialnym rozwiązaniem dla wszystkich, narzekających na brak czasu, a jednocześnie lubiącymi dobrze i przy okazji zdrowo zjeść.

Czym wyróżnia się multicooker Crock-Pot?

Multicooker z funkcją wolnowaru to przedmiot który sprawdzi się w każdym domu, zarówno przy rozszerzaniu diety małych dzieci po wieloosobowe rodziny, a także osoby starsze. Multicooker Crock-Pot to przede wszystkim urządzenie, które umożliwia przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków zachowując ich właściwości odżywcze, a także witaminy. Dzięki specjalnie dobranym programom i temperaturom wszystkie produkty żywnościowe poddawane są dopasowanej obróbce termicznej nie tracą swoich właściwości odżywczych. 
Multicooker marki Crock-Pot łączy w sobie przede wszystkim zalety wielu urządzeń, m.in. szybkowaru, parowaru, wolnowaru czy garnka do gotowania ryżu. To tylko kilka funkcji dostępnych w tym naczyniu, które pozwolą na niebanalne dania, które z pewnością zachwycą wszystkich członków rodziny.

Dużą zaletą tego typu urządzenia jest przede wszystkim fakt, że posiada dużą misę o pojemności aż 5,6 l z nieprzywierającą powłoką, która zapewnia przygotowanie dań w dużych jak i małych porcjach. Crock-Pot został naprawdę bardzo solidnie wykonany, a samo urządzenie jest przyjazne dla użytkownika oraz bardzo łatwe w obsłudze. Każda funkcja gotowania jest uzależniona od jednego przycisku, co sprawia łatwość nawet laikom, a manualna opcja gwarantuje pełną kontrolę nad przygotowaniem posiłków. Cyfrowe elementy sterujące, a także minutnik z możliwością opóźnionego startu zapewniający pełną elastyczność. W urządzeniu na wyposażeniu znajduje się dodatkowo ruszt do gotowania na parze, który daje możliwość przygotowania ulubionych warzyw i nie tylko oraz wygodną łyżkę, która nie rysuje wewnętrznej powłoki garnka. Multicooker fantastycznie też wpasuje się w każdą kuchnię, gdyż wykończony został szczotkowaną stalą nierdzewną zapewniającą współczesny wygląd.
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
MultiCooker Crock-Pot to:
 • Pojemność do gotowania 5,6 litra
 • 8 programów gotowania pod ciśnieniem
 • 4 tryby gotowania, w tym szybkowar, powolne gotowanie, smażenie / smażenie i gotowanie na parze
 • Funkcjonalność jednym dotknięciem
 • Pełne ustawienie automatycznego gotowania z opcjonalnymi ręcznymi elementami sterującymi, w tym opóźnionym startem i minutnikiem
 • Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła
 • Ergonomiczne uchwyty ułatwiające przenoszenie, uzupełnione bezpieczną zamykaną pokrywą
 • Współczesne wykończenie ze stali nierdzewnej
 • W zestawie łyżka do mieszania i książka z przepisami
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot

Poznaj zalety multicooker`a

 • Jedno naczynie
Jeśli cenisz swój czas i szanujesz swoją pracę, łatwo dostrzeżesz, że urządzenie jakim jest multicooker Crock-Pot posiada szereg zalet, które ułatwią Twoje domowe obowiązki. Przede wszystkim dużym ułatwieniem jest fakt, że gotujemy wszystko w jednym garnku. Zupa, danie główne, czy dodatki bez problemu zrobimy szybko bez brudzenia dodatkowych naczyń i ganków. Bez chlapania, kipienia, przypalania i co gorsza sprzątania płyty kuchennej. 

 • Opóźniony start
Jeśli pracujesz poza domem, masz możliwość dopasować wszystko tak, aby gotowy posiłek przygotował się tuż przed powrotem wszystkich domowników do domu.

 • Blokada pokrywy
Ile razy oparzyłaś się podczas gotowania lub pieczenia? Od dziś możesz być spokojna. Blokada pokrywy zwolni się dopiero po wyregulowaniu ciśnienia, aby zapobiec niepotrzebnym i niebepiecznym sytuacjom.

 • Oszczędność pieniędzy
Przyrządzanie potraw w obrębie jednego sprzętu zmniejsza ilość zużywanej energii elektrycznej, co za tym idzie zaoszczędzisz pieniądze, które możesz przeznaczyć na inny cel. Multicooker zastąpi: piekarnik, maszynę do chleba, frytkownicę, kuchenkę, parowar. Pozwala na gotowanie na parze, smażenie, duszenie, pieczenie, a opcja podtrzymywania temperatury sprawia, że nawet po zakończeniu pracy danie będzie ciepłe.
Ile prądu zużywa CrockPot?
 • Lepsza jakość potraw 
W multicookerze używamy minimalnej ilości tłuszczu - możemy też nie stosować go wcale, więc dania są mniej kaloryczne. Gotowanie na parze pozwala z kolei na zachowanie cennych składników odżywczych i witamin - jedzenie przygotowane w taki sposób jest też smaczniejsze i bardziej aromatyczne.

 • Łatwe czyszczenie 
Dzięki powłoce, do której nic nie przywiera, wyczyścimy misę szybko i bez problemu. Możemy wykorzystać ją również do pieczenia w piekarniku (zastąpi formę na chleb i ciasto, upieczemy w niej też mięso) oraz przechowywania w lodówce.

Zobacz, jakie dania możesz przygotować przy pomocy multicooker`a Crock-Pot
Multicooker Crock-Pot
Przepiórka
Szarpana wieprzowina slow cook
Golonka slow cook
Golonka slow cook
Zupa w multicookerze Crock Pot
Zupa w multicookerze Crock Pot

* wpis powstał we współpracy partnerskiej z marką Crock-Pot

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl