O nas

Zaraz-wracam.pl powstało w 2015 roku i skupia wokół siebie przede wszystkim rodziców. 
Na jego łamach motywujemy do sięgania po marzenia i pokazujemy, że posiadanie dzieci nie jest przeszkodą w dążeniu do celu!

fot. Moments for you

Hej!

Skoro tu jesteś, to pewnie chcesz nas lepiej poznać!?

Mam na imię Daria i jestem kobietą po 30. Razem z moim Mężem oraz dwójką wspaniałych dzieci żyjemy w centralnej Polsce w niewielkim miasteczku. Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki stosowanej, a z zamiłowania blogerką, choć nie do końca lubię to słowo.

Nie jestem idealna i zdaję sobie z tego sprawę, ale akceptuję siebie i swoje wady. Z reguły jestem optymistką, która potrafi mieć też cięty język. Nie poddaję się bez walki i zazwyczaj doprowadzam sprawy do końca. Jestem osobą pewnie stąpającą po ziemi i być może dlatego mimo młodego wieku udało mi się spełnić wiele swoich marzeń.

Staram się żyć zgodnie ze swoim sumieniem i celebrować każdą chwilę, dlatego bardzo nasze życie toczy się w duchu Slow Life, Slow Food & Slow Family Living.

Na co dzień swoje myśli przelewam na klawiaturę, emocje zatrzymuję w niebanalnych kadrach, z dwóch minusów robię plus, a z rzeczywistości wyłapuję to, co najpiękniejsze.

fot. Moments for you

Mój Mąż Piotr to idealny kompan nie tylko na drodze życiowej, ale także biznesowej. Idealnie odnajduje się w uwiecznianiu na fotografiach naszego codziennego życia oraz spontanicznych wyjazdów. Prywatne miłośnik filmów science- fiction oraz majsterkowania. Strażnik mojego stanu zen, poprzez w pełni partnerskie współdzielenie wszelakich obowiązków wynikających z zapewnienia dobrostanu i pełni szczęścia dwóm naszym pociechom.
fot. Moments for you

Jakub i Agata-
6,5- letni przedszkolak i jego 3,5- letnia siostra to rodzeństwo idealne. Testowanie zabawek i cierpliwości rodziców mają w genach. Wspaniale odnajdują się w swoim towarzystwie oraz są fanami wszelkich naszych wyjazdów dalekich i bliskich. Każdego dnia ich bose stopy bladym świtem wskakują do naszego łóżka, a ich śmiech niesie się po całym domu.

fot. Moments for you
fot. Moments for you

To MY stworzyliśmy autorski cykl "Podróże z dziećmi" i dla Was testujemy obiekty, które idealnie nadają się na rodzinny wypoczynek. Nasze miejsca możecie zobaczyć na interaktywnej mapie podróżniczej.

nasza Rodzina w komplecie
fot. Moments for you
Jeśli chcesz się z nami skontaktować zapraszamy do zakładki KONTAKT

Informacja o prawach autorskich
Zawartość niniejszej witryny jest wartością intelektualną, chronioną prawem autorskim.

Reprodukcja całości lub części zawartości niniejszej witryny internetowej - tekstu, grafiki, filmów itp w jakiejkolwiek formie jest zabroniona