Praca konsultantki w firmach MLM: różne możliwości i dlaczego warto wybrać Avon

Praca konsultantki w firmach MLM: różne możliwości i dlaczego warto wybrać Avon
W ostatnich latach marketing wielopoziomowy (MLM) zyskał dużą popularność jako sposób na dorobienie sobie do pensji. Praca konsultantki w takiej strukturze daje wiele możliwości i może być odpowiedzią na potrzebę dodatkowego zarobku. Warto przyjrzeć się różnym opcjom bycia konsultantką w firmach MLM i dowiedzieć się, dlaczego Avon może być najlepszym wyborem.

Na czym polega praca konsultantki w firmach MLM?

Konsultantka MLM to niezależna przedstawicielka firmy, która zarabia na sprzedaży produktów oraz na budowaniu własnej struktury dystrybucji. 
Praca konsultantki może obejmować:
 • Sprzedaż bezpośrednia: Konsultantka prezentuje i sprzedaje produkty klientom, a zarobek uzyskuje w formie prowizji od sprzedaży. W zależności od firmy, ta prowizja może wynosić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent wartości sprzedanych produktów.
 • Budowanie struktury: Konsultantka może rekrutować nowych członków do swojego zespołu, którzy także będą sprzedawać produkty. Wówczas otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji od sprzedaży swojego zespołu.

Różne możliwości bycia konsultantką w firmach MLM

Wiele firm MLM oferuje produkty z różnych branż, takich jak kosmetyki, suplementy diety, produkty do domu czy biżuteria. Oto kilka przykładów firm, w których można zostać konsultantką:

 • Avon - światowy lider w sprzedaży kosmetyków, oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała, makijażu, perfum oraz akcesoriów.
 • Herbalife - firma specjalizująca się w produktach zdrowotnych, takich jak suplementy diety, odżywki białkowe czy produkty do kontroli wagi.
 • Oriflame - szwedzka firma kosmetyczna oferująca produkty oparte na naturalnych składnikach, takie jak kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz perfumy.

Dlaczego warto wybrać Avon?

 • Renoma i doświadczenie: Avon to firma z ponad 130-letnią historią, która cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.
 • Szeroka gama produktów: Konsultantka Avon ma do dyspozycji bogaty asortyment produktów, które są atrakcyjne dla różnych grup klientów.
 • Elastyczność: Praca jako konsultantka Avon pozwala na samodzielne ustalanie godzin pracy, co daje możliwość dostosowania się do innych obowiązków i zainteresowań.
 • Wsparcie i szkolenia: Avon oferuje swoim konsultantkom szkolenia, materiały promocyjne oraz dostęp do platformy online, która ułatwia zarządzanie działalnością.
 • Możliwość rozwoju: W Avon istnieje możliwość awansowania na wyższe stanowiska, co pozwala na zwiększenie zarobków i zdobycie nowych umiejętności.
 • Atrakcyjne nagrody i programy motywacyjne: Avon często organizuje konkursy i promocje dla swoich konsultantek, które mogą otrzymać atrakcyjne nagrody, takie jak produkty, podróże czy dodatkowe prowizje.

Podsumowując, praca jako konsultantka w firmach MLM daje wiele możliwości zarobkowych i rozwoju. Avon wyróżnia się na tym rynku swoją renomą, bogatą ofertą produktów oraz wsparciem dla konsultantek. Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu i jesteś zainteresowana branżą kosmetyczną, Avon może być świetnym wyborem.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl