DHA w ciąży i podczas karmienia piersią?


Jestem kobietą, mamą przedszkolaka i jednocześnie mamą w dwupaku. Zdrowa, szczęśliwa i zadbana kobieta jest przecież radością nie tylko dla dzieci, ale także dla Męża czy partnera. Chcąc dać sobie to, co dobre i sprawdzone, aby być zdrową i przekazywać moim pociechom to, co najlepsze zaczęłam zmieniać siebie i swoje podejście do zdrowia i dbania o siebie.

Choć w ostatnim czasie Kuba zaraził mnie przedszkolnymi infekcjami udało mi się uniknąć wszelkiego rodzaju leków i zwalczyłam przeziębienie naturalnymi sposobami. Nie jestem zwolenniczką stosowania leków ani wszelkich suplementów, ale jeżeli chodzi o ciążę, to staram się dobierać tak witaminy, aby ich skład był jak najlepszy. W końcu dbanie o siebie i nienarodzone dziecko daje mi pewność, że postępuję dobrze. 

Przy wyborze witamin zawsze konsultuje produkt z moim lekarzem prowadzącym. Mam do niego ogromne zaufanie. To dzięki niemu zaszłam w ciążę z Kubą. To on uratował mnie przy komplikacjach poporodowych i otoczył odpowiednią opieką, a w ciąży z Agatą zrobił wszystko, abyśmy doczekały do bezpiecznego czasu na poród. Jestem mu niezwykle wdzięczna z wszystko, co dla nas zrobił i polegam na Jego opiniach. 

Po wizycie pobiegłam do apteki i zakupiłam witaminy w kapsułkach dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
MumOmega to suplement diety z kwasami Omega-3 i Omega-6 przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciąży. Jest całkowicie bezpieczny i posiada Pozytywną Opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do stosowania przed ciążą, w trakcie ciąży oraz w okresie laktacji. 

MumOmega pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wielonienasycone kwasy tłuszczowe niezbędne do poprawnego działania organizmu oraz szczególnie budowy i rozwoju tkanek nerwowych płodu.


Jako, że chcę także karmić jak najdłużej moją córkę piersią (i nie poddać się jak w przypadku Kuby) wiem, że dostarczanie niezbędnych witamin będzie wpływało na jej prawidłowy rozwój. Chcę dać dzieciom wszystko to, co najlepsze, najzdrowsze i najcudowniejsze. Chcę dać im zdrowie, radość, miłość i cudowne wspomnienia z dzieciństwa. Będę dbała o siebie w tym cudownym okresie, a później po narodzinach o tych małych ludzików, za których oboje z Mężem jesteśmy odpowiedzialni.