11.04.2016

Gwiazdki i banan.


Jak myślicie, co mają wspólnego ze sobą gwiazdki i banan?
Według naszego Syna przede wszystkim jedno...


... to, że znajdują się na Jego nowym łóżeczku.

Lubimy wspierać polskich przedsiębiorców. Nie zbyt kręcą nas sieciówki, a już na pewno nie jeśli chodzi o dodatki i wystrój naszego domu.

Choć cenię sobie dostępność produktów jak to np dzieje się w sklepach IKEA, to nie lubię kiedy połowa wsi ma takie same meble jak ja lub odwrotnie- jak to woli ;-)

Już jakiś czas temu padło hasło o wymianie łóżeczka dla naszego Kubusia. Jak widzieliście wielokrotnie, nasz syn od dawna spał już na tapczaniku, a nie w łóżeczku ze szczebelkami. Co więc popchnęło nas do zmiany???

W zasadzie powód był JEDEN! 

Kuba notorycznie spadał nam z łóżeczka i niestety zawsze obok musieliśmy układać drugi materacyk. Nasz mały wojownik dzielnie wędrował przez całą noc po podłodze w swoim pokoju. Idąc wieczorami spać znajdowaliśmy go w różnorodnych pozycjach.

Głowa na ziemi, nogi na łóżku. 
Łóżko puste, pusty materac, a dziecko po drugiej stronie pokoju.
Materac razem z dzieckiem przy grzejniku.
Dziecko na ziemi bez materaca.

Czasem spadanie z łóżka podczas snu kończyło się po prostu rozbudzeniem i na nowo trzeba było poświęcać czas na wieczorne przytulenie naszego Smyka.

Jak na prawdziwego faceta przystało, troskliwy ojciec wziął sprawy w swoje ręce i przewertował Internet w poszukiwaniu nowego miejsca do spania. Wiele wieczorów spędził na pokazywaniu swojej drugiej połówce poczynań związanych z szukaniem idealnego łóżka...i w końcu trafił.

HUUUURRRRAAA!!!
Cała Święta Trójca zaakceptowała wybór najstarszego (co nie znaczy najmądrzejszego, pamiętajcie!!!) członka naszej familii.

Wybór padł na łóżeczko w kolorze białym z szufladą na skarby od firmy MEBLE ALEXIS.
Jakość wykonania zarówno samego mebelka, jak i detali jest bardzo wysoka.Do wyboru jest wiele ciekawych kombinacji nie tylko kolorystycznych, ale także związanych z rozmiarem oraz wyposażeniem. Łóżeczko jest dostępne w kolorze białym, niebieskim, różowym, a także zielonym. Łóżko posłuży na długo, ponieważ sprzedawca oferuje wiele długości, które można dostosować w zależności od wieku naszej pociechy. Wybraliśmy rozmiar 140 x 70, ale możecie zakupić mebelek o rozmiarze 160 x 80 oraz 180 x 80.

Łóżeczko cechuje się przede wszystkim stabilną konstrukcją wykonaną z litego drewna, co jest niezwykle ważne. Łatwy i szybki montaż zagwarantuje bezproblemowe skręcenie mebelka.
Oczywiście dumny ojciec współpracował ze swoim jedynym synem, który był bardzo pomocny. Dzielnie podawał wkręty, śrubki i przyglądał się wkrętarce.

Nareszcie po skończonej pracy i posprzątaniu pozostałości w postaci pudełek i folii, można było wygodnie ułożyć się na swoim nowym łóżeczku. Radość i uśmiech naszego dziecka bezcenna. W końcu każda noc jest przespana i co najważniejsze bez wędrówek po podłodze.

Obsługiwane przez usługę Blogger.