06.01.2016

To już rok www.zaraz-wracam.pl


To dziś jest TEN dzień. Dzień, w którym moje drugie dziecko zwane blogiem obchodzi swoje urodziny.


Koncepcja ciągle jest taka sama, zmieniały się natomiast loga, a także wygląd bloga.
Nie mogłam jakoś znaleźć tego, co mnie interesowało.

Z pomocą mojego kochanego Męża stworzyliśmy szablon i logo, z którego jesteśmy zadowoleni.

Przez ten rok sporo rzeczy się zmieniło... na lepsze, a jakże.

Zwolniono mnie z beznadziejnej firmy, z której już powinnam odejść dawno temu. Dzięki temu mogłam rozpocząć swój nowy etap w moim życiu.
Zaczęłam blogować. To dawało mi radość i zarazem koiło moje emocje.

Swoje uczucia wylewałam na ekran laptopa, czasem miewałam chwile zwątpienia, ale obiecałam sobie, że NIGDY się nie poddam.

Będę walczyła zawsze o to, co jest we mnie, o samą siebie, o realizację swoich marzeń.

Bycie mamą i żoną nie ogranicza mnie w niczym. Godzę wszystkie obowiązki, czasem kosztem snu, ale co tam.

Jestem szczęśliwa, bo mam swoje miejsce w sieci. Mogę je zawiesić, mogę wrócić w każdej chwili, mogę pisać codziennie. Mogę! Po prostu mogę!

Dzięki blogowaniu poznałam wiele ciekawych ludzi, ale także fałszywe mordy mnie czegoś nauczyły. To doskonała lekcja życia, bo oprócz pochwał spada na Ciebie fala nienawiści, hejtu, ale mnie to nie przeszkadza.

Dziękuję jednak wszystkim, którzy mnie odwiedzają, którzy piszą do mnie maile i wiadomości na fanpage`u na Facebooku. Przepraszam jedna czasem, że taka mało się udzielam, często staram się nadrabiać zaległości, ale jak wiecie najważniejsza jest dla mnie moja Rodzina i to ona zawsze będzie stała na PIERWSZYM miejscu.

A teraz zmykamy świętować i wybierać nowe dodatki na super stronie: http://meblohand.eu/ Musicie tam koniecznie zajrzeć, a ja już mam nową wizję nie tylko na nowości na blogu, ale także na zmiany w moim domu. Niebawem wszystkiego się dowiecie :-)


Obsługiwane przez usługę Blogger.