Spotkajmy się w Łodzi, czyli zjazd blogerek.

21 listopada dzięki uprzejmości Sylwii z bloga Zadbana Mama miałam możliwość uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które tym razem odbywało się w Łodzi. 


Jak zwykle kilka dni przed spotkaniem już rozmyślałam o tym, że po raz kolejny spotkam się na żywo z innymi blogerkami, z którymi mam możliwość rozmawiać tylko w sieci. 
Rano zwarta i gotowa wyruszyłam w trasę i kierowałam się do knajpki, w której owe spotkanie było organizowane.
Tubajka, bo o niej mowa jest pięknym i bardzo klimatycznym miejscem, które znajduje się w parku przy placu Zwycięstwa 3. I choć obsługa nie do końca sprostała swojemu zadaniu, to atmosfera była rewelacyjna. 


Miejsce zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz jest bardzo klimatyczne i miłe dla oka. Dodatkowo przystosowano Tubajkę na wizytę dzieci. Kącik dziecięcy jest fajnie wyposażony i znajduje się w zasięgu wzroku rodziców. Jedyny minus,to słaba dość obsługa, która widać, że nie do końca poradziła sobie z organizacją eventu. No cóż, każdemu może się zdarzyć wpadka.
Nasze wspaniałe spotkanie rozpoczęło się chwilę po godzinie 11 prezentacją Pani Agnieszki Wojtowicz, założycielki marki Effective Nails. Prelekcja miała na celu przybliżenie nam nie tylko marki i produktów, ale przede wszystkim poprowadzenie nas krok po kroku do perfekcyjnej hybrydy. Jako prezent otrzymałyśmy startery zawierające niezbędne produkty do wykonania hybrydy, a także bardzo gustowne terminarze na 2016 rok. 
Kolejnym moim krokiem teraz jest zakupienie odpowiedniej lampy UV i przełamanie się do samodzielnego zrobienia paznokci. Mam nadzieje, że efekt będzie na tyle dobry, że będę mogła Wam zaprezentować swoją hybrydę. ;-)


Po szybkiej kawie i złapaniu oddechu przeszliśmy do prezentacji z przedstawicielką znanej marki AVON- Panią Renatą Piskórz- Ejtaszewską. Dzięki poradom przekazanym nam podczas tego spotkania dowiedziałam się jak prawidłowo wykonywać nie tylko demakijaż i jakie kosmetyki do tego celu są niezbędne, ale nauczyłam się także odpowiedniego wklepywania kremu w twarz. Ogromne znaczenia ma nie tylko kierunek aplikacji kosmetyków, ale także sposób w jaki to robimy. Dzięki bardzo miłej atmosferze, Pani Renata otworzyła się przed nami. Opowiedziała jak wyglądał jej awans na obecne stanowisko i co sprawiło, że całkowicie przewartościowała swoje życie. 

Kolejnym punktem naszego spotkania była prelekcja prowadzona przez autorkę bloga LadyMami, Paulinę Frontczak Pawłowską. Jej wykład o sile podświadomości bardzo mnie zainteresował. Zdała sobie sprawę jak wiele może zdziałać pozytywne myślenie i odpowiednie podejście do życia. Powiem Wam, że nasza podświadomość potrafi naprawdę zdziałać cuda. Nie tylko myślimy pozytywnie, ale także podejmowane przez nas decyzje wychodzą nam na dobre. Warto zagłębić się w ten temat i wypróbować na sobie.
Pamiętajcie! Pozytywne myślenie i chęć do działania pełnią kluczową rolę w naszym życiu. Od naszego podejścia zależy czy będziemy szczęśliwi i spełnieni czy też zgorzkniali i smutni.


Po 3 ciekawych wykładach nadszedł czas na lunch. Udaliśmy się więc piętro niżej i zastaliśmy cudownie przygotowane miejsce tylko dla nas. Woda z żurawiną wyglądała tak bajkowo, że żal było ją pić, a dekoracja z kwiatami i mchem nadawała dodatkowo niesamowitego nastroju.
Przyniesione posiłki w postaci zupy- kremu z marchwi i placka zapiekanego z ciastem francuskim sprawiły, że się troszkę rozleniwiłyśmy.
Na szczęście kolejna prezentacja pomogła nam wrócić na pełne obroty.
Spotkanie z właścicielką wspaniałej marki jaką jest HobiBobi było dla mnie chyba najfajniejszym etapem. Pani Róża Grudzińska jest niesamowicie pozytywną osobą, która rozpoczęła swoją przygodę z szyciem i dzięki swojej pomysłowości i ciekawym wzorom stworzyła dziś jedną z popularniejszych marek.  Tematem wystąpienia było "Od marzenia do spełnienia- kobieca siła", która faktycznie jest w stanie przezwyciężyć wiele, aby osiągnąć swój cel. Każdy człowiek może spełnić swoje marzenia, wystarczy tylko, że będzie tego bardzo chciał.
Nie ważne czy pochodzisz ze wsi czy z miasta i jaki jest Twój status materialny. Dąż zawsze do celu, a poczujesz się spełnionym człowiekiem. Nie zapominaj jednak, co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu. Na samym końcu, kolejna z uczestniczek naszego spotkania, Iza Kornet z bloga  The Secret of Healing pokazała nam domową produkcję całkowicie naturalnych maseczek z glinki. Każda z nas miała możliwość wykonania dla siebie takiej maseczki- swoja nawet już miałam okazję wypróbować w domu. Powiem Wam, że nie miałam pojęcia jak w takich "polowych" warunkach można się tak świetnie bawić. Nie miałyśmy zbyt dużo miejsca aby się rozłożyć z naszą "produkcją" więc po 2-3 osoby podchodziłyśmy do niewielkiego stolika i siedząc w kucki sypałyśmy odpowiednie proporcje produktów do naszych pojemniczków.
Takim oto sposobem wybiła godzina prawie 17. Szybko zrobiliśmy jeszcze licytacje przedmiotów na rzecz podopiecznego Fundacji Jaś i Małgosia- Mikołaja- chłopca chorego na autyzm. Dzięki przedmiotom przekazanym na loterię przez sponsorów i uczestników, a także ich dobroduszności udało nam się zebrać na chwilę obecną 860 PLN. 


Dziękuję bardzo wszystkim uczestniczkom za miło spędzony czas. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze na wielu tego typu spotkaniach.
Dziękuję również sponsorom, dzięki którym przywiozłam do domu masę ciekawych i przydatnych produktów. 


Przedstawiam również wszystkie uczestniczki naszego cudownego spotkania:
Sylwia | Paulina | Wioletta | Kasia | Maria | Agnieszka | Justyna | Iza |  Małgorzata | Karolina |
Ania |  Asia |  Iza | Beata | Agnieszka | Daria | Ewa | Angelika | Blanka | Iza |