07.10.2015

Co w torbie piszczy?


W ramach współpracy z portalem dla kobiet VitWoman.pl otrzymałam do przetestowania mnóstwo wspaniałych produktów, których recenzją podzielę się na swoim blogu.

Ilość produktów przekroczyła zdecydowanie moje wyobrażenia. Nie spodziewałam się, że tyle ciekawych kosmetyków wpadnie w moje ręce. Można powiedzieć, że VitWoman.pl przeczytał w moich myślach, co akurat jest na wyczerpaniu, dzięki czemu nie czekając na nic od razu zaczęłam korzystać z kosmetyków.
Dzięki kosmetykom takich firm jak KOBO PROFESSIONAL i MY SECRET, a także SENSIQUE Drogeria Natura będę teraz każdego dnia wyglądała pięknie, książkom z ćwiczeniami ze sklepu z odżywkami i suplementami Mocarni.pl wyrzeźbię piękną sylwetkę, a dzięki kursom z ESKK zdecydowanie podniosę swoje kwalifikacje być może nie tylko związane z moim zawodem. Wspaniałym prezentem okazał się również produkt z naturalnej linii kosmetyków od EkoZuzu.pl.
Wspaniały kubek termiczny, który zdecydowanie uprzyjemni mi jeszcze bardziej pobyt w pracy ze względu na zawsze ciepłą kawę. Niestety moja tendencja do picia ciągle i wciąż zimnej kawy doprowadzała mnie do szaleństwa. Można rzec, że Sklep ElectroGSM.pl doskonale  wiedział czym sprawdzić mi przyjemność.


Drobny upominek od portalu dla kobiet VitWoman.pl w postaci kredek dla mojego kochanego synka wywołał na jego cudownej buzi piękny uśmiech. Kubuś od razu zabrał się za rysowanie swoich małych dzieł sztuki w postaci kolorowych kółeczek. ;-)


Bardzo zmysłowa bielizna i nie tylko to zasługa Drogerii Internetowej Pleasure.cat. Żadne zimne i deszczowe wieczory tej jesieni nie będą dla nas nudne z takimi podarunkami.
Drogeria Natura skomponowała fantastyczny i niezwykle przydatny zestaw kosmetyków renomowanych firm takich jak: Kobo Professional, Sensique, a także My Secret, a sklep z naturalnymi kosmetykami EkoZuzu.pl dorzucił od siebie jeszcze jedną wspaniałą niespodziankę. Wykonywanie makijażu do pracy i nie tylko od dziś będzie nie tylko musem, ale z takimi produktami czystą przyjemnością. Mam nadzieję, że efekty uda mi się Wam niebawem przedstawić.
Zwierzaki Pocieszaki to książka, która marzyła mi się od dawna. Mogę teraz śmiało przyznać, że jesteśmy dumnymi posiadaczami tej książeczki. Po przeczytaniu pięknych opowieści o wspaniale zilustrowanych postaciach, zdecydowaliśmy się na zakupienie kolejnej części. Niebawem poznacie obie książeczki w naszej recenzji.


Książki z ciekawymi ćwiczeniami i przydatnymi informacjami na temat pielęgnacji ciała mam nadzieję, że niebawem zbiorą swoje plony. Dzięki nim jeszcze bardziej przyłożę się do dbania o siebie, bo przecież nie jestem tylko mamą, żoną i panią swojego domu, ale jestem także kobietą, która sama dla siebie chce wyglądać pięknie.


Bardzo pakowana torba na zakupy sprawi, że w końcu przestanę nosić jednocześnie 10 reklamówek wbijających się w moje dłonie. Od dziś każde zakupy przyniosę na swoim ramieniu, a w drugim ręku będę mogła trzymać telefon plotkując z przyjaciółką.

Podziękowania dla:


Obsługiwane przez usługę Blogger.