Mama z pasją- Karolina Krystek.


Ahoj Czytelnicy bloga. Mam nadzieję, że z niecierpliwością oczekujecie kolejnej porcji kreatywnych produktów. Mam dla Was coś specjalnego, co zapewne podbije Wasze serca. Dziś na moim blogu pojawiła się mama, która tworzy niezwykłe przedmioty. Powiem więcej, możecie je mieć. Dziś gości na moim blogu Karolina Krystek.

Mam na imię Karolina, mam 33 lata. Jestem od 11 lat żoną cudownego człowieka i mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, które liczą 6 i 2 lata. Z wykształcenia jestem logistykiem, a teraz szyję.
Szyję, bo żyję... a może żyję, bo szyję? Gdyby mi ktoś powiedział kilka lat temu, że będę szyć, wybuchłabym gromkim śmiechem. Ja? Przecież ja nie umiem przyszyć sobie guzika...
Maszynę do szycia kupił sobie mąż, a ja postanowiłam się z nią zaprzyjaźnić. Tak niewinnie zaczęła się moja przygoda z szyciem :)
Po pewnym okresie postanowiłam zmienić coś w swoim życiu i tak powstała Ma-Lina.
Ma-Lina.pl jest jednoosobową, legalnie działającą firmą. Na rynku od 2 stycznia 2014. Ma-Lina.pl jest moim 3 dzieckiem, które dzięki Wam stawia pierwsze ale coraz pewniejsze kroki. Zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku.
Na mojej stronie znajdziecie pościel, kocyki, a także apaszki dla swojej pociechy. Produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów bezpiecznych dla dzieci. Oferuję mnóstwo ciekawych wzorów w przystępnych cenach. Wszystkie wykonane produkty są ładnie pakowane, przez co idealnie nadają się na prezent. Wybór jest ogromny.

Szukacie czegoś oryginalnego dla swojego dziecka? A może macie ochotę sami zaprojektować swoją pościel? Nie masz pomysłu na prezent? Dobrze trafiliście!:)

Masz pytania odnośnie produktu, który Ci się podoba? Pisz śmiało: malina-handmade@tlen.pl

Poniżej znajdziecie kilka moich produktów, więcej w sklepie internetowym na Ma-Lina.pl 

*zdjęcia autorstwa Karoliny Krystek