Mama z pasją- Anna Piotrowska.


Dziś witamy kolejną mamę z pasją. Jest nią Ania Piotrowska. 
W poprzednich cyklach pojawiały się komentarze z pytaniem ile poznany tak kreatywnych mam. Odpowiadam: cykl będzie prowadzony w sposób ciągły z małą wakacyjną przerwą. Mam nadzieję, że będą się zgłaszały do mnie chętnie mamy. Jeśli któraś z Was ma znajomą, siostrę czy koleżankę, która spełnia warunki, to poproście o kontakt ze mną. A teraz przechodzimy do prezentacji naszego gościa.
Serdecznie wszystkich witam i bardzo dziękuję za zaproszenie.
Mam na imię Anka, ale każdy mówi do mnie Anula lub Anulek. Jestem mamą dwóch dziewczynek- Michasi i Oli, jak to tradycyjnie bywa jestem matką swoich córek, żoną swego męża i córką swojej mamy. 

Przez trzy lata prowadziłam blog "Barwy tęczy", ale przyszedł czas na zmiany. Pisanie bloga zakończyłam, ale wspaniałe przyjaźnie blogowe pozostały.

Po półrocznej przerwie nastąpiła pustka wynikająca z braku pisania, komentowania, zawierania nowych znajomości. Postanowiłam wrócić do tego, co sprawia, że człowiek wstaje rano z energią do działania. Otworzyłam nowy rozdział w moim życiu, a mianowicie kolejnego bloga.

Ponadto prowadzę warsztaty z dziećmi, wspieram akcje szkolne i charytatywne, szyję anioły, uwielbiam recykling, maluje, dekoruję i co jeszcze mi wpadnie do głowy. Spełniam się też w kuchni i jestem straszną gadułą.
Mam duże poczucie humoru i uśmiech na twarzy, który praktycznie nie znika nigdy… 

W dzisiejszych czasach, staramy się z mężem wychować dziewczyny na mądre i zaradne kobiety, choć przyznam się jest to wielkie wyzwanie, samo życie... Bezcenną nagrodą jest rodzina i tradycja…

Możecie mnie znaleźć na moim blogu: Mecenasia- Barwy kreatywnych dużych i małych pomysłów.

Jestem kreatywna, twórcza i pomysłowa. Patrzę przez duże okulary na otaczający mnie krajobraz. 
Podoba się Tobie moja praca, potrzebujesz wykrój, wzór... napisz do mnie: harmonia@buziaczek.pl 


Zapraszam do oglądania wykonanych przeze mnie przedmiotów* zdjęcia autorstwa Anny Piotrowskiej