Mama z pasją- Halina Hally Tarnowska.


Mam nadzieję, że dziś jesteście z nami, bo mam dla Was kolejną wspaniałą Mamę, która łączy wychowanie dzieci wraz ze swoją pasją. Dziś witam w moich skromnych progach Halinę Tarnowską.
Mam na imię Halina ale świecie internetowym funkcjonuje jako Hally. Mam 31 lat i dwójkę dzieci: 4 letnią Wiktorię i 2 letniego Franka, prowadzę bloga i zajmuję się szyciem.
Moja przygoda z szyciem zaczęła się siedem lat temu. Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i korzystając z urlopu letniego postanowiłam nauczyć się czegoś nowego. Kupiłam maszynę do szycia z zamiarem skracania wiecznie za długich spodni i podwijania zasłon. Nie szło mi to zupełnie więc maszyna stała w kącie do czasu aż na świecie nie pojawiła się moja córka. Urządzając dla niej kącik zasiadłam do maszyny i zaczęłam szyć poduszki poszewki i inne dekoracje. Potem spod igły zaczęły wychodzić tildowe zabawki i zaczęli pojawiać się pierwsi klienci.
W szycie wpadłam na dobre kiedy w drodze było moje drugie dziecko. Grzechotki, rożki, kostki edukacyjne, zawieszki…połowa wyprawki wyszła spod moich rąk. Klientów przybywało więc postanowiłam założyć działalność gospodarczą i zrezygnować z pracy w przedszkolu. 

Czasem ludzie pukają się w czoło, że po co mi to, że może powinnam iść do normalnej pracy. Ale dla mnie szycie to nie tylko praca ale także i pasja. Uwielbiam zasiadać przy maszynie i patrzeć jak z kawałka tkaniny powstaje coś fajnego. Lubię wymyślać nowości, inspirować się potrzebami swoich dzieci i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie narzekam na nudę i ciągle się rozwijam.
Największą nagrodą dla mnie są zadowoleni klienci. Nic mi nie daje takiego kopa do działania jak maile z podziękowaniami i zdjęcia moich uszytków w Waszych domach.
Ostatnio sporo czasu poświęciłam pracy nad własnym sklepem internetowym w którym można będzie kupić nie tylko rzeczy spod moich rąk ale także inne artykuły wyposażenia pokoi dziecięcych i nie tylko. Jeszcze sporo rzeczy w nim brakuje ale z czasem nabiera rumieńców.
Zapraszam Was do sklepu Hally Design 
oraz na mój FanPage na Facebooku i bloga.

Oto kilka moich prac.